Navždy

23. listopadu 2014 v 17:56 | Wic |  Ostatní

Navždy

Jak by bylo krásné, kdyby jsme byli nesmrtelní. Líbilo by se mi vědět, že ať se atne cokoliv, budu stále žít. Že i když budu na Zemi sto let, budu stále zdravá a hlavně živá. Je hodně nepravděpodobné, že by vědci dokázali vymyslet nějaký ,,elixír mládí´´....ale kdyby to dokázali, bylo by to opravdu super. Nepotřebovala bych zůstat navždy mladá, ale třeba zamrznout na takových čtyčiceti letech by bylo opravdu super.

Bylo by skvělé vědět, že když jednou něco vytvořím, zůstane to tu navždy. Když se jednou narodím, budu tu až do úplného konce Země. Ale kdyby jsme byli nesmrtelní, mohla by být přece nesmrtelná i Země?! Říká se, že nic není věčné, ale co když ano? Co když se po smrti jen nemůžeme dorozumívat s živoucími lidmi, ale náš život pořád je dál. Určitě po smrti něco je...jako se z ničeho nemůže stát něco, nemůže se stát z něčeho nic. A kdyby jsme se po smrti měnili v jinou bytost...to přece nejde. Z osla koně neuděláš, takže z člověka mrtvolu taky ne.

Na tom být nesmrtelný by bylo hlavně super, že by nás nehonil čas. Kdyby jsme něco nestíhali, mohli by jsme si říci, že na to máme ještě pár miliard let, ale takhle na to máme jen omezenou dobu. V nekonečném životě by se dalo zvládnout tolik věcí. Vyzkoušet si třeba všechny zaměstnání, která existují...

Na světě by bylo také více milionářů. Přece každý normální pracující člověk by si dokázal za tolik let svého nekonečného života vydělat těch ,,pár´´ korun navíc, které by klidně mohl vyhodit z okna, protože by mu na nic nebyly. Pár nevýhod by sice nesmrtelnost měla, ale má snad ,,omezený´´ život jen samé výhody? Bohužel narozdíl od DEMA hry si zkušební vyrzi života nemůžete prodloužit na plnou verzi.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Brambůrka Brambůrka | Web | 23. listopadu 2014 v 18:06 | Reagovat

Víš co se říká, každej chce být nesmrtelný a přitom lidi neví, co mají dělat když v sobotu večer prší :'D já si osobně myslím, že bysme se pěkně nudili a taky by se nemohli rodit nový lidi, protože bysme se sem za chvíli nevešli a každý den, dělat to samé, potkávat samé lidi ... to by asi každýmu lezlo na mozek. Všechno má své pro a proti :)

2 wic-easy wic-easy | 25. listopadu 2014 v 17:32 | Reagovat

[1]: to je pravda ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama