O všem a o ničem

25. listopadu 2014 v 17:28 | Wic |  Ostatní

O všem a o ničem...

Když jsem se dneska po škole dostala na počítač a uviděla název tématu týdne, nemohla jsem se divit svým očím. Taková blbost? pomyslela jsem si ihned. Padesát odstínů...na to se snad ani nedá nic napsat. Ano, jako první mě napadlo 50 odstínů šedi, ale to než o něčem takovém psát...
Zdá se mi to jako jedno z nejhorších tématů týdne, které jsem tu za tu krátkou dobu co zde mám blog viděla! Měla jsem na papíře, na kterém mám rozplánované články napsáno, že dneska sem přidám něco na téma týdne, ale když je takovéhle, radši nebudu nic psát.

Takže sem do tohoto článku udělám takové to shrnutí, které normálně píši do novinek za týden, ale pokusím se to uděůat nějak poutavěji, protože minule jsem na to neměla tolik času a tak to bylo celkem odbité.

Konec minulého týdne proběhl hladce. Ve škole se nic nedělo a doma byl také celkem klid. Víkend jsem si jako vždy užila na chatě poblíž Prahy. Od přibližně poloviny minulého týdne jsem začala vydávat články každý den. Mám ještě jich dost v zásobě a tak je jedno, že je vyplejtvám za tak krátkou dobu :)
Jinak už se celkem těším na Vánoce (kdo by ne :D ), ale nemám pro nikoho nic nakoupeno a ani mě nenapadá co bych tak mohla koupit...ale je ještě dost času ;)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama