Mellanie-moje dokonalé domácí zvířátko

29. prosince 2014 v 18:05 | Wic |  O mě

Mellanie

Zdravím všechny čtenáře! Tento článek bude o mém morčeti Mellanii (Melly).Jak se ke mě dostala:
Melly jsem si přivezla domů 18. října 2013 z jednoho zverimexu v Praze. Rodiče jsem dlouho přemlouvala, aby mi dovolili nějaké zvíře, protože před tím jsem měla jenom rybu bojovnici pestrou, která se jmenovala Shark. Mamku jsem nejdříve přemluvila na želvu, ale pak jsme zjistili, že s ní se nedá moc cestovat a tak jsme se dohodli na králíčkovi. Ve zverimexu se mi, ale zalíbilo jedno krásné morčátko, takže jsem nakonec domů nepřivezla dlouhouchého králička, ale bezocasé morče (konkrétně plemeno US Teddy) :)


Život s Melly:
Mellanie je úplně bezproblémové morče, které se nikoho nebojí. Bez problémů se nechá od cizího člověka pohladit nebo vzít do náruče. Jediné dvě věci, se kterými má problém, jsou kšíry a stříhání drápků. Hned od začátku, co jí mám, jsem s ní začala zkoušet skákat přes překážky pro plastové koníky. Musím říct, že jí to jde opravdu dobře. Na to, že se o morčatech říká, že jsou hloupé a nechápavé, je Mellka opravdu dost chytrá. Za ten rok a kousek, co jí mám, jsem jí naučila skákat přes překážky, přijít na zavolání, panáčkování, piruetu, chůze u nohy, kolečko a na dalších cvikách ještě pracujeme :)

Chtěla jsem k tomuto článku přidat i video, ale bohužel nemám účet na youtubku, takže až si ho založím nějaké sem hodim ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama