Because I´m happy

11. února 2015 v 17:37 | Wic |  Ostatní


Ahoj, vítám tě u dalšího článku na tomto blogu. Napadlo mě, že bych mohla jednou do týdne psát nějaké takové to shrnutí, co se u mě stalo předchozí dny, přidat k tomu nějaký obrázky a fotečky nebo případně nějaký video. Takovéhle ,,deníčkovské´´ články se mi píšou celkem dobře a mám pocit, že se to i celkem dobře čte, takže to budete moct očekávat na mém blogu každý týden.

Tento týden bylo podle mě už celkem dobré téma týdne, ale bohužel mě na to nenapadlo nic moc oslnivého, takže jsem nakonec k tomu nic nenapsala. Místo TT jsem tedy zveřejnila TAG. Když příští týden zase nebude dobré téma, tak můžete očekávat další TAG. Ano, mám opravdu dost velkou zásobu tagů v rozepsaných, takže....

V pátek jsme měli výtvarku...normálně mě moc kreslení na zadané téma moc nebaví, radši si kreslím podle sebe to, co mě napadne , ale tentokrát jsem se do toho pustila a dopadlo to podle mě celkem dobře. Dokonce to úča zařadila jako jednu ze dvou nejlepších prací třídy, což je celkem dobré :)

Posuďte sami: ;) Sorry, nějak se to nepřetočilo, tak doufám, že neva :D


V neděli jsem byla jako vždycky na koních...byla to celkem adrenalinová jízda. Dost foukalo, takže sníh, který den před tím napadl, poletoval všude kolem a to by nebyla Czekýna, kdyby nedělala kraviny. Venku bylo něco kolem tří stupňů..BRRR..
Takže neděli bych opravdu ohodnotila skvěle...scóre pětkrát cválání, jednou přeskok přes skoro zamrzlej potok, přibližně hoďka a půl v sedle a pak necelá další hoďka u koní :3Někdy v pondělí nebo v úterý (nebo já nwm kdy to bylo) jsem se prohrabovala dokumentama a našla jsem jeden obrázek, který jsem kreslila asi před měsícem, ale nezveřejnila jsem ho. Přišlo mi zbytečné čekat do té doby, kdy sem budu přidávat kresby a tak to dám sem do tohohle článku:


Dále jsem se svojí morčečicí Mellanií překonala rekord ve skoku. Skočí už přes pravítko, které je ve výšce 25 cm. Už mám i dokonce natočený videjko, kde je vidět jak suprově skáče, ale pořád jsem líná ho nahrát na youtubko, abych to pak mohla dát sem. Ale určitě někdy v blízké době (třeba za měsíc :D ) to sem hodim ;) 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama