Because I am happy IV.

18. dubna 2015 v 16:22 | Wic |  Because I am happy


Zduř! Tak je tu další článek s infem, co jsem si nakoupila. Tentokrát jsem v obchůdkách zanechala něco okolo 1800 korun, takže mám zase trochu proluftovanou peněženku :P Ale...nebudu se tady vykecávat a jdeme na to!

Dvoje kalhoty a boty. Hlavně s těma botama jsem hodně spokojená...nejdříve jsem si chtěla ty stejné, ale jen ve fialové barvě od Niku koupit za dvanácet, ale pak jsem v CCC viděla tyhle od nějaký značky neznámého původu :D jen za necelých šest stovek, takže nekup to...kalhoty jsem sice hledala úplně jiné, ale pak jsem našla tyto a nebyly moc dráhé, takže proč bych nedoplnila svůj šatník o pár dalších kousků :)

Mike z Monsters INC...toho jsem koupila v bille se slevou za takové ty body jak se tam sbíraj. Kdybych na to neměla slevu, tak bych ho neshopla, ale takhle jsem ho zařadila mezi sbírku svejch plyšáků, který se válej všude po mém pokoji. Konverzace turečtiny...no asi k tomu nemusím ani nic řikat...no prostě, začala jsem se učit turecky, základy jsou celkem lehký, ale když se už začaly objevovat pády a časování sloves, byla jsem trochu zmatená, ale začala jsem hlavně kvůli tomu chodit na duolingo.com a musím říct, že jsem celkem pokročila, protože učit se na kompu je opravdu dost dobrá metoda.
A poslední věc jsou další boty, které mám též z CCC jako ty předchozí. Stály něco kolem čtyř nebo tří stovek a jsou ucházející, takže jsem je hned musela koupit.

Tak to je pro dnešek vše...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama