5 vtipných věcí, co se mi staly na táboře

21. května 2015 v 19:42 | Wic |  Good story Bro
5 vtipných věcí, co se mi staly na táboře
Zduř! Každý rok jezdím o prázkách na koňské tábory, tedy teď spíše už to jsou tréninky, ale pořád se to odehrává v té stejné stáji a příjde mi, že za každé prázdniny se mi tam něco vtipného stane (tedy kromě 2012...to byla strašná nuda) :DTři příhody z bojovky (rok 2011)
1. ,,Já nemám botu.´´
Asi jako na každém táboře, i na tom našem se dělala bojovka. Šli tedy spíše jsme měli jít po oranžových praporcích, které nás měly dovést až k výběhu, ve kterém stojí přístřešek. Ale my jsme samozřejmě šli úplně někody jinudy! Místo toho abychom šli přes výběhy, razili jsme si to přímo do lesa přes pole. Dopoledne pršelo, takže všechno bylo hodně, ale opravdu hodně rozbahněné. Najednou jedna z holek vykřikla: ,,Já nemám botu!´´ Pokusila jsem se udělat krok k ní, ale zjistila jsem, že i mě se vyzuuly tenisky. A najednou mi došlo, že zrovna stojíme v tom místě, kde dříve bývaly nějaké malé bažiny a že i když je sucho, tato místa jsou rozmoklá. Takže po půlku holení zaboření v bahně...super!2. Držka v bahně
Všichni se dostali z bahna, ale já se nemohla pohnout, byla jsem asi na tom nejvíce mokrém místě, protože jsem byyla nejvíce ze všech zabořená. Jedna z nejstarších holek mě začala podezřívat, že kecám a že prostě jen nechci jít dál, ale já opravdu nemohla! A tak mě zatáhla za ruce, aby mě rozpohybovala, ale já jak byla v tom blátě hluboko zabořená, hodila jsem tam takovou držku do bahna, že snad jsem byla celá hnědě obalená.3. Ponožky obalené bahnem
Když se mi konečně podařilo vytáhnout boty z bahna a zvednout se na nohy, zjistila jsem že boty mám plné bahna, takže se do nich nemohu obout, a tak jsem se na to vyprdla a vydala se zpátky ke stájím pro holinky, abych mohla pokračovat v bojovce. Takže jsme se celá skupina vydali zpátky. Trenérka tam tak stála a začala na nás řvát, proč se jako vracíme a jedna z holek jí odpověděla: ,,Viky si jde pro jiné boty, protže tyhle má plné bahna.´´ Trenérka na to: ,,A jak tedy došla?´´ Všichni jsme jí sborem odpověděli, že jsem došla jen v ponožkám, ale ona nám nevěřila, a tak mi posvítila na nohy baterkou a tam takový ty ponožky obalené bahnem...když si to představíte, tak to bylo fakt libový :P4. ,,Kamarádka´´ wi-fi (rok 2013)
Seděli jsme večer u táboráku a trenérka se nás ptala, co plánujeme na zbytek prázdnin. Když se dostala řáda na mě, řekla jsem: ,,Já jedu s rodičema do Kašperských hor...bude to tam celkem asi nuda, ale bude tam wifi, takže dobrý.´´ A trenérka mi na to řekla: ,,To je dobře, že tam s tebou jede kamarádka.´´ Nejdříve jsem nechápala a pak mi došlo, že ona si myslí, že wifi je jméno. WTF?! :D5. Děda pelikán (rok 2014)
Ve stanu spala se mnou jedna holka, které jsme říkali Šóša. Když jsem každý večer psala mamce, na kom jsem daný den jela a co se prostě celkově dělo, kolik jsem naskákala s jakým s koněm atd., samozřejmě jsem se zmínila i o tom na kom jely i ostatní holky. Když jsem například psala Šóša jela na Meggi, opravilo mě to na Děda jela na Meggi. Pak jeden den pršelo, a tak jsme večer neseděly u táboráku a šly dříve do stanu. Trochu jsem se nudila, a tak jsem zkoušela psát různá slova a zjišťovala na jaké kraviny mě mobil opravuje. Slovo děda mě to opravilo na pelikán, takže jsem pak Šóše říkala Děda Pelikán, já jsem byla Děda Holcát a Romče, která ještě s námi spala ve stanu, jsme říkaly Děda Tomčík. Takže Děda bylo prostě něco jako hodnost. Bylo asi celkem vtipné nás posloucchat, když jsem třeba například vyvážela kolečko s hnojem a volala jsem: ,,Byl by tu nějaký hodný Děda, který by mi otevřel kontejner?´´ Nebo třeba jsem si zapomněla vzít bičík, a tak mi ho Romča se slovy: ,,Holcáte, tady máš´´ podala.

Doufám, že se vám článek alespoň trochu líbil. Teď se chci spíše zaměřit na takovýhle typ článků...příjde mi, že je to i celkem vtipné a dá se to číst..a hlavně mě to baví psát :)

 
 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Baruš Baruš | Web | 21. května 2015 v 20:08 | Reagovat

Fakt super historky,nejvic jsem se zasmala u te s tema ponozkama od toho bahna a ta wifi :DDD i kdyz ono kdyz se to tak vezme tak wifi prece jenom je tako ej kamarad :DD no a ta posledni,ta hlaska s tim kontejnerem to me zabilo.urcite pis clanky tohohle typu dal,je to supr. Hlavne jak na konec das vzdycky to "tak zdur" :D to to jeste vic odrovnas :D

2 Nexi Nexi | Web | 21. května 2015 v 20:45 | Reagovat

Jéé miluju koně :) to se máš, že jezdíš na koňský tábory. Jinak nejvíc mě rozesmála ta 4. :D To bych asik nedala :D a smala bych se celej tabor :D Jinak jsem taky jezdivala na tabory a bylo to nejvíc supr. Nechápu teď většina děcek je radši doma, já jsem byla šťastná,že můžu vypadnout.

3 Amazonka Amazonka | Web | 24. května 2015 v 7:29 | Reagovat

To všechno s tím bahnem... wow! :DD
Nejvíce mne pobavilo to s tou wifi :D

4 Wic Wic | Web | 24. května 2015 v 17:51 | Reagovat

[1]: jsem moc ráda, že se líbí ;)

[2]: :)

[3]: tak to jsem ráda :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama