10.den-proč bloguji

11. srpna 2015 v 18:35 | Wic |  Because I am happy
Začala jsem blogovat, protože mě strašně moc baví psát. Píšu povídky, ale na blog se mi je moc dávat nechce, i když hlavně kvůli nim jsem si tento blog založila (dalším důvodem bylo psaní blogového deníčku). Asi bych později chtěla povídky dávat na wattpad, ale o tom se rozepíši v jiném článku. Takže úplně ze začátku jsem plánovala, že budu psát povídky a nějaké story ze života, ale nakonec vlastně ani jedno nepíši.


Jako deníčkovskou rubriku jsem po asi čtvrt roce blogování pojmenovala Because I am happy, ale nedávno jsem změnila typ článků, který budu v této rubrice prezentovat, protože mi příjde zbytečné tady psát o tom jak jsem ve škole dostala trojku z matiky ;)
Vlastně takovou trochu deníčkovskou rubrikou se stalo Good Story Bro, kde píši vtipné zážitky, vtipné sms a vtipná slova z klávesnice....a další vtipné věcičky :D


Nejvíce mě rozhodně baví Good Story Bro, ale jinak na témata, která mě zajímají, je mi vlastně jedno jaký článek píši.
Jeden čas jsem na blog dávala hlavně fotky a kresby, ale poslední dobou mě moc nebaví kreslit a raději tento čas věnuji hře na klávesy, pro kvalitnější fotky bych potřebovala lepší foťák, ale na ten teď moc našetřeno nmám, takže si budu muset vystačit jenom s kompaktem. Takže jak fotky, tak kresby, které vycházejí, jsou trochu ze starších zásob :)


Už od května si nově designuju pokoj takovou metodou, kterou jsem ještě u nikoho neviděla, takže bych chtěla určitě vydat takový DIY článek, který by měl asi minimálně tři části-v první části bych dala fotky pokoje jak vypadal předtím, než jsem začala s posledním designování (předtím už byl hodněkrát designován do různých stylů), ve druhé části bych dala fotky z průběhu posledního designování a poslední část by byla složená z fotek pokoje po konečné úpravě :)
Jinak tady je malá ukázka, jak pokoj teď vypadá (je trochu v rozdělaném stavu, ale snad neva :P)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama