16. den-Nejhorší kniha a nejhorší film

17. srpna 2015 v 18:47 | Wic |  Because I am happy


20-ti denní challenge-16.den
Nejhorší film, který jsem kdy viděla, nejhorší kniha, kterou jsem četla

Zduř!
Tak dneska se s vámi podělím o své neoblíbené filmy a knížky. Když si to tak vezmu, tak knížky když se mi nelíbí, nedočtu je. Nejsem takový ten nadšený čtenář, který by se snažil knihu dočíst za každou cenu, i když mě už od poloviny nebude příběh nějak moc lákat.
Více mě baví filmy, protože se jich za den dá zkouknout více než přečíst knih. Filmy vždy dokoukám, protože přibližně hodinu a půl i u nudného filmu překousnu. Skvělé je, že u koukání na film může divák dělat i něco jiného než jen nepřítomně sledovat obrazovku, ale u knihy se toho zase až tak moc dělat nedá. Zase ale u knihy si člověk může jakkoliv představit jak daná scéna vypadá, což u filmu nejde.
Filmy, které mě nezaujmou popisem, si nestahuji, takže je strašně malá pravděpodobnost, že by se mi film, co si sama vyberu, úplně nelíbil. Samozřejmě že někdy mě děj přímo nezaujme nebo je mi nějaký herec nesympatický, ale nikdy to není tak, že by se nedal film dokoukat. Asi úplně nejvíce mě sklamal film, který jsem za poslední dobu viděla, animovaný film Turbo. Hra na mobil se mi strašně moc líbila, kámoši mi doporučovali, ať se na to kouknu, ale mě to přišlo strašně moc nudné. Mám animované filmy strašně moc ráda, ale toto mi přišlo takové bez příběhu, bez zápletky atd.
Kniha mě za poslední dobu nějak moc nezklamala. Asi to bude tím, že moc nečtu příběhové knihy, ale spíše naučné a to o tématech, které mě zajímají, takže na faktech se nedá nic zkazit.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama