17. den-Oblíbené filmy a knížky z dětství

18. srpna 2015 v 18:54 | Wic |  Because I am happy20-ti denní challenge-17. den
Filmy a knížky, které jsem měla ráda jako malá

Zduř!
Dneska se podíváme na knížky a filmy, které mě bavily, když jsem byla malá. A musím říct, že většina filmů se mi strašně moc líbí i dnes. Knihy, co jsem měla ráda jako malá sice dnes nečtu, ale to je taky tím, že vůbec knihu dvakrát do ruky nevezmu.


Knížky
Jako malá jsem milovala medvídka Pua. Takže knihy a různé příběhy jsem měla ráda samozřejmě o něm. Jinak jsem četla takové ty klasické dětské nihy o oživlých hračkách, mluvících zvířatech. Prostě samé kraviny. Asi někdy v deseti letech jsem četla takové ty slabé romány pro třináctiletý holky, ve dvanácti letech jsem začala číst už trochu silnější romány pro patnáctky a šestnáctky, takže dnes v patnácti letech mě už opravdu holčičí knížky nebaví číst. Díky mému názoru na všechny nechutné romantické věci a takové ty slaďáky, divím se, jak jsem to mohla jako mladší číst. Asi jediný román, který se mi za poslední dobu líbil byla série Padesát odstínů šedi, temnoty atd. Takže dnes čtu jedině naučné knížky a maximálně to jednou za čas proložím nějakou fanfiction nebo ,,normální´´ knížkou.

Filmy
Stejně jako v knížkách, i ve filmech jsem jako malá měla ráda medvídka pua. Dále se mi líbil, když jsem byla o trochu starší, Horseland. Pak Holly Hobbie, Bratz, Barbie, Winx, MLP.....Můj strašně oblíbený film z dětství, který úplně zbožňuji i dnes je Lišák Renart, což je úplně dokonalý animovaný film.

 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama