19. den-Plány s blogem

20. srpna 2015 v 18:09 | Wic |  Because I am happy


20-ti denní challenge-den 19.

Jaké další články a výzvy se objeví na blogu v nejbližší době


Zduř!
Předposlední den blogovací výzvy bych chtěla věnovat rozvrhnutí toho, jaké články v brzké době vyjdou.
Takže úplně zaprvé bych se chtěla zmínit o další blogové challengi, kterou, stejně jako tuhle, skopletuji dohromady z více challengí, tak aby se mi to dobře psalo a bylo to alespoň trochu zajímavé. Když už jsem u těch challengí, dále bych chtěla napsat nějakou výzvu přesně tak jak je zadaná. Takže asi nějakou knižní nebo filmovou.

Pomalu mi docházejí vtipné příhody do GSB, takže teď na blog půjde pár posledních, které mám ještě předepsané a pak budu muset chvilku počkat a nastřádat nějaké další zábavné story. Vtipných sms už není také tolik, takže teď bude i s tímto taková menší pauza, abych mohla nastřádat nějaké ty vtipnější kousky.

Jinak ostatní GSB budou stále vycházet + se budu snažit dovymyslet ještě nějaké další, aby bylo více druhů článků, které se budou pod tuto rubriku řadit ;)

Klasické Because I am Happy teď už celkem dlouho nevyšlo, protože mě nepříjde zase tak zábavné si psát internetový deníček, takže tam budu psát jedině nějaký velký zážitek, který se mi přihodí a nebude se hodit do GSB. Pak do této rubriky jdou i challenge a věci, které si nakoupím a chci se o to s vámi podělit ;)

Chystám se na blog dávat ještě další fotky od koní, protože těch mám opravdu celkem dost...pak ještě mám připravené nějaké upravené nafocené zajímavé věci, takže fotočlánky budou asi zase pravidelněji vycházet.

Přes prázdniny se snažím psát více i povídky, abych konečně napsala něco pořádného a mohla bych to dát na wattpad, takže až něco zveřejním na wattpadu, určitě se o tom zmíním i na blogu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama