8. den-vysněné zaměstnání

9. srpna 2015 v 18:18 | Wic |  Because I am happy

20-ti denní challenge-8. den

Vysněné zaměstnání


Zduř!
Dnes to asi bude opět trochu delší....i když stejně jako v minulém článku, nevím jak moc se o tom dokážu rozepsat. Přesně vím, co chci v budoucnu dělat, ale ještě to nějak sepsat.....O tom co bych chtěla dělat za práci jsem se už myslím zmiňovala alespoň v jednom ze svých článků.....trochu jsem to nakousla i v minulém dni challenge.


Od malička se v mých představách vystřídalo hodně zaměstnání, která mě uchvátila. Vždy to bylo spíše něco alespoň o trochu více tvořivějšího než sekretářka zavřená v kanceláři, protože zrovna toto je práce, kterou bych opravdu nemohla dělat. Nedala bych každodenní stejnou činnost, která má sice spoustu výhod, ale já přes všechny tyto plusy bych takové práci našla o mnoho více mínusů.


Nakonec u mě vyhrála práce u koní, kterou bych ze svého koníčku chtěla převést na zaměstnání, a proto jsem si zvolila střední školu v tomto oboru.


Takže zaměření mám už vybrané, ale teď přesně jakou práci...
Nejvíce by mě bavilo pracovat u dostihových, endurance nebo cross country koní, protože všechny tyto tři tipy ježdění mě uchvátily úplně nejvíce. Moc ráda bych se dopracovala na místo trenéra nebo kdybych byla u dostihových koní tak žokeje. S výškou bych měla trochu u dostiháků problém (mám 172 cm, takže bych opravdu z nejmenších nebyla), ale zato váhu držím na padesáti kg a snažím se stále posilovat, abych ,,minišpeky´´ nahradila svaly.


Teď ale odbočíme trochu od koní....po střední škole bych nechtěla studium odhodit a jít rovnou pracovat. Protože jsem celkem ,,pilný student´´ a učivo mi skáče skoro samo do hlavy, myslím si, že by byla škoda zůstat jen u střední školy. Určitě podle mě je v dnešní době dobré mít alespoň jednu vysokou školu, a protože se zajímám o filozofii a snažím se i sama hledat odpovědi na některé ,,neřešitelné´´ otázky, volila bych asi tento obor.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama