9.den-Co bych si koupila za milion

10. srpna 2015 v 18:25 | Wic |  Because I am happy
20-ti denní challenge-9. den

Co bych si koupila za milion korun


Zduř!
Celkem přemýšlím proč jsem nenapsala do challenge trochu větší částku, protože nevím co budu do takto ,,malé´´ částky nakupovat :D Ne kecám...myslím, že něco najdu, tak jdeme na to!


1. Koně
Ano, to byl vždycky můj velký sen. Samozřejmě, že jsem ráda, že jezdím, ale vlastní kůň je prostě něco jiného než se o něj dělit s dalšími lidmi ze stáje. Líbil by se mi asi valach nebo klisna, hřebce nechci. Plemeno nevím úplně jistě jaké, ale strašně moc se mi líbí mimochodníci, ale zase jsem hodně spokojená s Czekýnou, na které hodně jezdím a to je Velkopolský kůň a ten by se tady v čechách dal lépe sehnat, takže bych klidně brala i nějakého teplokrevníka. Zbarvení...ryzák, hnědák, žluťák nebo palomino.


2. Kvalitní herní komp
Sice i na dellu se dá suprově kraftit a všechny hry, které jsem si chtěla zahrát, jsem na něm v chillu rozjela, ale komp, který je přímo určený na kraftění by se mi určo hodil. Vybírala bych asi ze značek MSI, Dell nebo Acer.


3. Lepší ,,smartphoun´´
Líbil by se mi třeba Iphone 6, LG G3, LG Optimus L9 nebo třeba LG L Bello.
A kdyby to byla o ,,trochu´´ větší částka, chtěla bych ještě ferrari...ano, vím že ještě nemůžu řídit, ale jsem trochu (spíš trochu více) ujetá na rychlá auta, prostě bych si ho koupila a ,,uschovala na později´´.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama