Random otázky

4. dubna 2016 v 14:01 | Wic |  Deníček
Zduř!
Po dlouhé době bych také mohla na blog přidat nějaký článek, u kterého se nebudu muset nějak extra zamýšlet, když ho píšu (ano, namáhá mi to mozek více, než je zdrávo a to pořád neplodím nějaké intelektuální články... :D) Tak jsem si řekla, že bych mohla zkopírovat takové ty náhodné otázky, jak jsou na asku a napsat tady na ně pár odpovědí, které budou určitě všechny strašně moc zajímat :D Budu se samozřejmě snažit odpovídat, co nejvtipněji a nejzajímavěji, aby vás to alespoň trochu bavilo (to jsem hodná a ohleduplná, co?! xD)


Jaký je tvůj oblíbený hororový film? Popravdě, nemám ráda horory, protože jsem byla podělaná i u scary movie dvojky, když jsem to poprvé viděla. Pak jsem taky jednou se svým bratrancem u tety na chatě koukala na parodii na Paranormal activity (myslím, že se to jmenuje nějak Několik zvláštních aktivit, nebo tak nějak). No a ona tetina chata je vlastně takový starý statek, a tak když se přechází z jedné části domu, musí se projít přes celkem dost velký dvůr, takže si rozhodně dokážete představit, jak jsem po tom filmu se vracela zpátky do části, kde se spalo. A to to ani nebyl pořádnej horor, já se prostě bojím úplně u všeho.
 

Pořád se kamarádíš s někým ze školy? Teď chodím na střední a ze základky se výdám jen se svojí hodně dobrou kamarádkou, ale jinak nějak moc ne. Nikdy jsem nebyla člověk, co by rád trávil dobrovolně čas s lidmi, a tak to nějak s potkáváním se svými starými spolužáky nehrotím.
 

Jaký je tvůj názor na tetování? Já žádné tetování nemám, protože mi teprve letos bude šestnáct, a tím pádem by mi to rodiče ani moc nedovolili, ale rozhodně plánuji si nějaké nechat udělat. Teď už to není takový trend, jako před pár lety, ale mne se to prostě líbí (no a také bych si nikdy nenechala vpichovat něco do těla jen kvůli tomu, že je to cool). Takže tetování je podle mne rozhodně super :)Jaké je tvé životní pravidlo číslo jedna? ,,Nikdy nedat přednost druhému před sebou´´ Ano, jsem sobec a ano, myslím to vážně.


Trpíš nějakou fobií? Je to asi divné, ale tak, jako ostatní lidi děsí pavouci a hadi (které já moc nemusím, ale dokážu je v nějaké míře snést a dá se říct, že pavouci, s těma problém nemám vlastně vůbec), tak já se ukrutně bojím slepic.


Jaké seriály sleduješ? Nikdy jsem nesledovala seriály třeba v televizi, že bych si přesně pravidelně v danou hodinu zasedla k obrazovce, vždy jsem si spíše pouštěla seriály na netu nebo si je stahovala do kompu (ano, jsem rebel :D). Dříve jsem sledovala opravdu dost seriálů (minimálně tak šest nebo sedm), ale dnes si pouštím už jen Hru o Trůny (kterou znám už nejspíše celou a dokázala bych jí převyprávět, a těším se na další sérii) a Velkolepé století. Také si už dlouhou dobu říkám, že bych se měla kouknout na Mentalistu (viděla jsem vždycky nějaký útržky v telce, ale celé jsem to neviděla nikdy a myslím, že to bych měla napravit)


Co je lepší než čokoláda? Například nutela (my love forever :* )


Co rád(a) děláš v létě? Vždycky ráda chodím věčer, když už není takové vedro, běhat. To je úplně úžasně uklidňující. Snad celý den se těším na to, až třeba v deset hodin, kdy už se trochu šeří, vylezu ven a jdu se proběhnout bosá po trávě.


Co nelze koupit za peníze? Za peníze se dá koupit všechno...


Jaké jsou tvé oblíbené nápoje? Energy drink forever :*


Co je lepší: pravda, i když bolí, nebo lež? Nemám problém s tím přijmout oboje, tedy pokud si člověk dá alespoň trochu páci s tím, aby lež nebyla prokouknutelná a také pokud má k té lži své důvody.


Jsi ráda sama? Ano, raději trávím čas sama, než s ostatními.


Které plemeno psů se ti líbí? Já tedy moc psi nemusím (rozhodně mám raději kočky, ale tu bych také nechtěla domu), ale nejhezčí pes je určitě dalmatin.

Jak bys na tyto otázky odpověděl ty?
 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama