Pohádkový TAG

10. května 2016 v 16:41 | Wic |  Deníček

Pohádkový TAG

Zduř!
Projíždím si tak blogy ostatních blogerů a najednou narazím na úplně úžasný a originální TAG, který jsem předtím ještě nikde neviděla. Tak jsem si ho hnedka musela nakopírovat do Wordu, abych ho, pak až budu mít trochu delší chvilku času, vyplnila.
Jinak, našla jsem ho na tomto blogu:
Sněhurka - Myslíš si, že jsi krásná?
Když si to vezmu vzhledově, tak to asi ne. Jsem taková ta klasická holka z davu. Něco mezi hnědýma a blonďatýma vlasama, modro-šedý oči. Celkem si cením své postavy, protože můžu sníst snad cokoliv a stejně se mi váha drží na celkem dobré hladince. Ale spíše to, co se mi na mně samotné líbí, je moje povaha a to, že dokážu pobavit svýma hláškama lidi okolo sebe.

Růženka - Jak dlouho spíš v noci?
Nejsem moc spací typ, stačí mi nějakých pět nebo šest hodin a dokážu vpoho fungovat. Když spím sedm hodin, tak jsem dokonce i celkem čilá, ale když to pak se spánkem přeženu, cítím se rozválená a stejně nic neudělám. Proto upředňostňuji méně spánku.

Popelka - Máš zákaz vycházení?
Ne, zákaz vycházení nemám a ani bych opravdu nechtěla. Vždy, když někam jdu, rodičům to ohlásím, ale to spíše ze slušnosti a aby se necítili, že je ,,z něčeho vynechávám´´. A upřímě lituju lidi, co jsou v mém věku a rodiče si je kontrolují přes telefony jestli jsou na tom správném místě se správnými lidmi (takže chtějí třeba i jejich kamarády k telefonu atd.)

Locika - Jsi ráda venku?
Ano, tedy pokud zrovna není hnusné počasí. Tak 20° a slunečno, to bych mohla se procházet venku furt.. a je jedno jestli v Praze se motat uličkama Starého města nebo někde na venkově chodit po lese.

Červená Karkulka - Věříš snadno cizincům?
Nejsem úplně důvěřivá, ale zase se nedá říct, že bych se občas na ulici s někým neznámým nezakecala. Samozřejmě tady se asi spoléhám na zdravý rozum a rychlý odhad člověka, který si vytvořím ihned, když ho poprvé vidím.

Kráska a zvíře - Co ostatní dělá krásnými v tvých očích?
Hodně soudím lidi podle vzhledu. Ano, já vím, že je to povrchní, ale řekněme si, přece to děláme všichni (a nejvíce ti, kteří navenek říkají, že na vzhledu absulutně nezáleží)

Malá mořská víla - Obětovala by ses pro lásku?
Ne. Je spoustu věcí, které bych pro lásku neobětovala, a už vůbec ne sebe. Nikdo mi nestojí za to, abych se vzdala své osobnosti nebo dalších věcí.

Jack a kouzelná fazole - Co za rostliny pěstuješ?
Nemám ráda kytky ani další takovýhle zelený potvory (ano, je to divný, zvlášť protože jsem holka, ale když mi kluk na schůzku přinese nějakou tu růži, spíše ihned přemýšlím nad tím, kam to pak hodím, než abych se radovala). Takže nic nepěstuju a ani se nechystám. No, vlastně mám v pokoji kaktus, tak to se počítá, ne?! :)

Kocour v botách - Máš zvířata nebo chtěla bys?
Mám jedno morče. Ale popravdě, už si neplánuji nic dalšího pořizovat, nikdy! Je to podle mě moc starostí (a to je to jenom morče, natož kdybych měla třeba psa). Nějak už pro mne zvířata neznamenají tolik, co dřív. Ještě před pár lety bych se voňufávala s každou čtyřnohou potvůrkou, ale dnes... dnes mne to nechává absulutně chladnou.

Pinocchio - Co je tvé největší přání?
Nemám přání, tedy alespoň ne žádné takové to veké přání (když do toho nepočítám takovou tu klasickou naučenou řeč o zdraví, penězích a lásce). A ty věci, co si přeju jsou spíše takové prkotinky. Třeba, aby zítra bylo už lepší očasí, abych dostala dobrou známku z testu, na který jsem se absolutně neučila, aby jeden z mých oblíbených zpěváků vydal novou songu s klipem, aby se mi vydařila schůzka s nějakým klukem...

Ledové království - Máš nějaké abnormální schopnosti?
Mám celkem dost dobrou paměť na jazyky (proto jsem se také na to celkem dost zaměřila a šprtáním slovíček trávím celkem dost velkou část svého volného času). Někdo by bral sedění nad konverzací cizího jazyka jako trest, ale mne to tak strašně naplňuje... (jsem asi jedinen z mála bláznů, který se neučí cizí jazyky ze svého mateřského jazyka, ale z angličtiny nebo z němčiny....)

Peter Pan - jaký je tvůj mentální věk?
To záleží na dané situaci. Někdy se chovám jako malé dítě, dělám na ostatní různé ksichty atd. (to hlavně, když jsem třeba mezi kámoškama, které mají podobný ujetý styl humoru). Ale v hodně situacích mi lidé říkají, že se chovám na vyšší věk, než mi opravdu je (to hlavně, když jdu s někým starším ven - což se stává celkem často, protože já jsem na ty starší typy....)

Sněhová královna - Kdo je tvůj nejlepší přítel a co bys pro ni udělala?
Teď to bude znít buď jako nahraná scéna z filmu nebo nějaký smutný fakt, ale já to sem píšu ,,od srdce´´ a s úsměvem na tváři. Já nemám nejlepší kamarádku ani kamaráda. Dokážu vyjít skoro s každým a většinou ve společnosti se dost bavím a je mne všude hodně slyšet. Ale nikdy jsem neměla a ani nechci mít takovou tu kamarádku, se kterou si sděluju všechno a dělím se s ní o všechno, jakoby by byla moje sestra. S problémy nechodím ani za rodiči, snažím se vše vyřešit sama, natož abych se vyzpovídávala někomu ,,cizímu´´. A když se potřebuju někomu vypovídat, sáhnu po deníku a píšu, píšu... píšu až do té doby, než se cítím zase svěží a plná pozitivní energie.

Princezna na hrášku - Jsi citlivá?
Když to vezmu, tak na fyzickou bolest třeba absolutně citlivá nejsem. No a psychicky taky nějak přecitlivělá nejsem. Necítím lítost k ostatním, což je v některých situacích i celkem problém (například proto jsem rozhodnutá, že nikdy nebudu mít děti). Nejsem empatická, protože nechci být. Nebudu se vciťovat do ostatních, já prostě nejsem taková ta kamarádka do nepohody, bavím se jen, když i ostatní mají dobrou náladu a když mají problém, jdu se bavit s někým jiným.

Rampelník - Děláš rád/a dohody?
Ano, jsem přebornice ve smlouvání (samozřemě v můj prospěch)

Rebelka - Jsi statečná?
Dalo by se říct, že celkem jo. Vždy si se vším poradím sama a nebojím se překonávat překážky.

Budu ráda, když tento TAG uděláte též a následně mi pošlete na něj odkaz do komentu, ráda si to přečtu :)

 
 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Łucie. Łucie. | Web | 12. května 2016 v 13:02 | Reagovat

Jé, takový " roztomilý " článek. Miluju TAGy a tento si určitě půjčím! ♥

2 Wic Wic | E-mail | Web | 12. května 2016 v 15:02 | Reagovat

[1]: :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama