7 věcí, které všichni nesnáší

16. června 2016 v 14:57 | Wic |  Ostatní články

7 věcí, které snad úplně všichni nesnáší


Zduř! Snad každý z nás něco nesnáší a to, co někomu vadí, může být tomu druhému někde, ale je pár věcí, které snad vadí úplně všem civilizovaným obyvatelům naší planety...

...Takže, co je to za ty věci, které ničí celé lidstvo?!


1. Když nejde internet

Za toto bych zrovna já byla schopná vraždit. Stahuje se mi úplně super film z ulož.to a najednou se jebne síť a stahování se přeruší... Víte jak dlouho se stahuje 5 GB, když nemáte zaplacenej VIP účet na ulož.to?!


2. Když něco nemůžete najít

A ještě nejlepší je, když k tomu spěcháte a do toho musíte prohledat celej byt, abyste tu důležitou věc našli!


3. Když vám někdo sní VAŠE jídlo
Klasika zvlášť pokud máte sourozence nebo nějaké jiné úžasné spolubydlící. Ani jedno sice nemám, ale zase mám skvělého tátu, který si velmi rád přivlastňuje vše, co si nakoupím ,,na večer´´.


4. Když vám odjede bus přímo před nosem

Ty autobusácí (a další řidiči hromadné dopravy) to asi dělají opravdu naschvál. Určitě všichni znáte, když vydáte svůj nelepší sprintovací výkon v životě a těsně před ,,cílem´´ se vám zavřou dveře...


5. Když se dokopete dojít si do sámošky pro něco na večer a ona má zavřeno

Kručení v břiše je už tak hlasité, že přes to ani neslyšíte zvuk filmu, který máte puštěný, a tak se dokopete k tomu se zvednout a navštívit ledničku (bohužel zde se uplatní bod číslo 3), a tak hodíte na sebe nějaký ucházející vohoz a vyrazíte do místní sámošky. Cestou uslintáváte nad myšlenkou pořádné dvoulitrovky zmrzliny a pár tatranek a najednou vám přímo do očí vlítne nápis na dveřích: ,,Z provozních důvodů zavřeno.´´


6. Vybitá baterka

Fotíte si taklhe někde venku v parku selfiečka s kámoškou a najednou vám zčerná obrazovka a mobil nereaguje.


7. Zvonící mobil

Já mám osobně stále vyplé zvuky vyzvánění, protože vždy když mám čas, nikdo nevolá, ale když někam pospíchám nebo je chvíle, kdy by opravdo bylo dobré, aby byl klid, všichni mě najednou schánějí.


Tak toto bylo sedm věcí, které štvou asi úplně všechny z nás. Samozřejmě je toho ještě více (opravdu takový nekonečný seznam, protože člověk je takové věčně nespokojené stvoření)

Určitě budu ráda, když napíšete do komentů, co z tohoto mého kratšího seznamu platí i na vás a případně doplníte nějakou tu věcičku, která vás vždycky naprosto dostane do varu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Deni Deni | E-mail | Web | 20. června 2016 v 17:53 | Reagovat

Jo mám to úplně stejně :D

2 Wic Wic | 21. června 2016 v 14:46 | Reagovat

[1]: :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama