Wic's secrets I.

21. července 2016 v 14:25 | Wic |  Wic kritizuje

Reakce na mé staré zápisky do deníku


Zduř!
Psaním deníku jsem celkem dost posedlá. Nezapisuji si sice pravidelně každý den, ale když už si k tomu sednu, tak jsem schopná psát i dvě hodiny v kuse, což je třeba nějakých deset dvoustránek. Jedne tlustší deník mi vystačí tak cca na dva až tři měsíce... Tím pádem mám opravdu dostatek materiálu, nad kterým se mohu zasmát, protože prostě mé myšlenky před pár lety byly prostě takové... no slušně řečeno - jiné než dnes. Myslím si, že toto by mohla být taková série článků, která by vás mohla pobavit. Mě to bude samozřejmě moc bavit psát, protože jinak bych si asi moc čas nenašla na to, abych si po večerech pročítala své staré zápisky... A ještě k tomu je to určitě lepší způsob, jak dát čtenářům nahlédnout do svého soukromý, než třeba klasické populární TAGY... (které tedy taky moc ráda píšu, ale čeho je moc...)


Jako první deník, ze kterého budu vybírat vtipné momenty zápisů je tento obyčejný z ikei, který mi jednou dala babička (myslím k svátku nebo k něčemu takovému...) Jinak celý deník je psán v rozmezí 2014 - 2015, což není tak dávno... Starší deníky jsem bohužel nenašla, a tak začneme něčím, co sice není zase až takový poklad, ale stejně by nás to mohlo pobavit ;)


Na začátek si uděláme takový rozbor....

Když jsem otevřela deník, vypadly tam na mě dva náramky z gumiček, které jsou už celkem zploštělé od toho, jak byly v deníku zavřené... a ještě papír, co jsem dostala od své nejlepší kámošky, když jsme se loučily spolu na konci deváté třídy. Je tam nakreslený pojízdný záchod a napsaných pár (nezajímavých) hlášek, co jsme spolu tenkrát rády používaly...


Na první stránce deníku je nápis Wicky a krátký seznam věcí, které jsem v té době měla ráda. Už u toho seznamu začínám kroutit nad svým starým já celkem hlavou.

Třeba mě tam zaujala položka ,,skate´´, protože když si to tak vezmu, nikdy jsem na tom nestála a jen jsem doma mastila fingerboardy :D

V prvním zápisu mě nic moc nezaujalo, ale už v druhém to začíná být zajímavé. 3. 10. 2014 - právě koukám na Barbie princezna a zpěvačka... Bylo mi čtrnáct a já koukala na takový film... Když si vezmu, že ve čtrnácti letech jsem i četla gay fanfiction o one direction a pouštěla si s kámoškou hentai verzi futurami, tak je k tomu ta barbie celkem dobrá kombinace.

Pak mám kousek pod tím napsáno: Oblíbená místa v mém pokoji - postel, ve skříni, na skříni. Jsou to jen necelé dva roky zpátky a já milovala úkryty v nábytku...

Další den jsem pokračovala jen krátkým zápisem. Jediné, co tam bylo napsáno: Chtěla bych jet do aquaparku, chtěla bych bydlet mezi kopci v krajině.

Zatím to není moc vtipné, ale některé kombinace toho, co bych chtěla nebo toho, co se mi líbí, zní tak trochu.. ehm.. divně.

Další zápis byl jen o tom, že se mi následující den nechce do školy (klasická nedělní nálada každého školáka). Ale ten, který byl o pár dní později začal být celkem zajímavý. Rozepsala jsem se o tom, že jsem napsala rapovou písničku ve stylu ATMO music. Vím, že jsem vždycky toužila po tom být skladatelkou nebo zpěvačkou (no a taky striptérkou nebo pole dance tanečnicí, ale to sem nepatří...), ale mám pocit, že ani jedno z toho mi moc nešlo (a ani nejde). Takže ta rapová píseň musela být ,,kvalita za nízkou cenu´´.


Nedávno jsem si projížděla deník starý cca půl roku a ten byl popravdě dost zajímavý (no koho by nezajímala má trochu pošahaná láska k o sedmnáct a půl let staršímu týpkovi.. a mé rozvrácené pocity, co se v zápisech proti sobě bijí...), a tak jsem si myslela, že i u tohohle se skoro smíchem rozsypu, ale asi mé starší zápisy nebyly tak funny (nejspíše nějaké slabé období). Tento ,,nudnější´´ deník mi vystačí asi tak ještě na další díl této série a pak se vrhneme na deníky, kde už se bude jednat o takové ty klasičtější holčičí věci typu kluci (doufám, že nezdrhnete až zjistíte jakej jsem magor...) a třeba i mezi tím se vrhnu na uklízení, při kterým bych moha objevit i nějaký ten starší deníkovský poklad (třeba z období, kdy jsem fanaticky milovala one direction nebo třeba Kirila z TVtwixx...)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lady de Vampire Victoria Lady de Vampire Victoria | Web | 21. července 2016 v 18:23 | Reagovat

zajímavé

2 Wic Wic | E-mail | Web | 22. července 2016 v 13:58 | Reagovat

[1]: ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama