Wic's secrets II.

8. srpna 2016 v 20:20 | Wic |  Wic kritizuje
Zduř!
A máme tu pokračování minulého článku s reakcemi na mé starší deníky. Stále pokračujeme v modrém deníku, jako minule. Myslím, že už dnes bychom ho mohli spolu celý dorozebrat a příště se můžete těšit na trochu více vtipu, protože budeme pokračovat deníky, ve kterých už budu zase o něco starších (a jak jsem se zmínila na konci minulého článku - zápisy v novějších deníkách jsou čím dál tím více zvrhlejší...)Ufonek.net a Howrse mě moc nebaví, ale mám novou planetu na OGame a jsem v 16. levelu na Stardoll.
Přesně tak, v deníku se velmi rádi zmiňujeme o věcech kolem online her (neměl by být náhodou deník o zážitcích.. ok, dnes nejsou mé zápisy o moc lepší, místo her se to točí kolem jiných věcí...)

Někdy bych chtěla napsat nějakou slavnou knížku, kterou si přečte strašně moc lidí.
To bych chtěla i dnes, ale místo toho píšu blog (který čte strašně málo lidí xD). Ale baví mě to, tak co...

Dneska mi někdo ve škole hodil tašku do krabice se sběrem na papír. Ztratila jsem flašku s pitím.
Na to si vzpomínám. Vím, že jsem byla na WC a pak jsem začala strašně vyšilovat, protože jsem ve třídě nemohla svou tašku najít. A od té doby jsem si jako trapák brala tašku raději s sebou i do záchodové kabinky.

Už se těším až vyjde klip Steal my girl (1D) na youtube, ale stejně teď je moc neposlouchám. Raději poslouchám žánr DEANC.
Ano, chtěla jsem asi napsat DANCE, ale prostě má angličtina nebyla nejlepší...

Zítra nejdu do školy a ukecala jsem mamku, že s ní ani nemusím jít na nákup, takže super!
Jo, na mou mamku vždy fungovaly super výmluvy. Stačilo říct, že se jde na nějakou pitomou školní akci a ona se nechala přesvědčit, že mohu zůstat doma (jen pak měla na třídních schůzkách divné dotazy ohledně toho, proč tak často chodíme na školní akce)

Mám dilema jestli mám raději Zayna nebo Harryho. Teď mám sice na tapetě Zayna, ale stejně...
Ano, to je největší problém čtrnáctileté holky... No dneska nejsem o nic lepší, jen zpěváci, které mezi sebou porovnávám nejsou z jedné hudební skupiny, což oni dříve byli....

Teď právě poslouchám 1D - Gotta be you. Na komp půjdu až odpoledne a asi si dneska zahraju s barbínama.
Teď právě poslouchám tureckou hudbu. Na kompu jsem právě v tento moment a s barbínama si nejspíše nezahraju, protože jsou uklizené v krabicích na půdě na chatě...

Konečně mám Stolen dance (už asi tři týdny)
Vzpomínám si, že jsem tu songu slyšela v rádiu, a pak jsem dlouho nemohla přijít na to, jak se jmenuje, ale strašně moc se mi líbila... Jen mě dostává ta závorka - už asi tři týdny. (jeden z mých zvláštních obratů, které používám ve psaní deníků...)

Dneska jsme objednali ten noťas. Dell! Super parametry. Doufám, že si ho dlouho užiju a že nebude blackout.
Pravda, ten noťas rozjede i The sims 3 se všema dodatkama a mám ho do dneška (a ano, píšu na něm i tento článek :D).

Dneska jsem se nechala vyzkoušel z příroďáku, protože potřebuju v pololetí na výzo dvojku. Ze zkoušení jsem ale měla trojku, protože jsem se na to neučila. Přesto to bylo super, protože když jsem byla u tabule, Lukáš kecal něco o dřevěnym dildu se třískama, tak jsem se aspoň pobavila.
Jasně, známky v háji, ale hlavně, že jsem se pobavila :D

Chtěla bych, aby si mě Honza začal trochu všímat. Nebo aspoň Lukáš. Sice nejsou tak dobrý jako kluci z 1D, ale z těch co znám ze reálu jsou snad nejlepší... Ale nechtěj se se mnou bavit natož něco víc. Mamka by z toho ,,něco víc´´ stejně nebyla nadšená. Nelíbí se jí, že přistupuju k takovým věcem trochu více lehkomyslně. FUCK YOU BITCH!
No ani nevím jak toto celé okomentovat... no prostě začínající dětská láska (ve čtrnácti?!) a velká fanynkovská posedlost 1D (též dnes nechápu...) a to s tou lehkomyslností se dá okomentovat jednoduše - no prostě budoucí striptérka...

A toto byl konec modrého deníku, ze kterého jsem se pokusila vybrat ty nejlepší a ,,rádoby vtipné´´ části.
Doufám, že vám aspoň něco z toho vykouzlilo úsměv na tváři :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sarushef sarushef | Web | 9. srpna 2016 v 0:08 | Reagovat

To s blackoutem pobavilo :D

2 Wic Wic | E-mail | Web | 12. srpna 2016 v 20:39 | Reagovat

[1]: To jsem ráda :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama