Co bys radši? III.

1. září 2016 v 9:37 | Wic |  Mé názory a úvahy
Zduř!
Jeden čas jsem na blogu začala dělat sérii, která nesla název: ,,Co bys radši´´ a byly to prostě takové krátké úvahy, kdy jsem se musela rozhodnout mezi dvěma variantama... No a řekla jsem si, že bych mohla zkusit udělat další díl.

Cestovat letadlem x autem
Opravdu nechápu lidi, co jezdí na dovolenou autem, busem nebo vlakem. Asi je to levnější... ale letadlo je zase pohodlnější a cesta s ním netrvá takovou dlouhou dobu. Já jsem tedy rozhodně pro letadlo.

Microsoft x apple
Ještě před pár měsíci bych řekla, že apple, ale dnes volím jedině microsoft, protože jsem se do své lumie naprosto zamilovala... A i když všichni říkají jaké jsou některé windows shity, mě to nepřipadá zase až tak špatný OS.


Pán prstenů x Harry Potter
Ani jednu ze sérií nemám celou dodívanou.. Pán prstenů je strašně zdlouhavej a pořád tam jen jdou a nic se tam neděje (skvěle mé pocity vystihnul Randal z filmu Clerks II.), no a Harry Potter taky není žádná sláva, na to že ho tolik lidí opěvuje. Prostě můj žánr to není, ale nikomu to neberu.

Vidět do budoucnosti x změnit minulost
Vidět do budoucnosti bych nechtěla, pak bych moc myslela na to, co se má stát a život by byl strašně nudný, kdybych věděla, jak to vlastně dopadne. No a změnit minulost by nebylo zase až tak špatný. Asi bych změnila to, že bych jako malá neseděla jen jako pecka doma a místo toho bych se raději věnovala něčemu užitečnému. Třeba navštěvovala nějaké kurzy, ze kterých by se mi zkušennosti dnes určitě hodily.

Být bohatý a ošklivý x být chudý a hezký
Existují plastiky, takže ošklivý neznamená ošklivý napořád. Jinak ale otázka krásy je hodně subjektivní (což by se o hodnotě peněz dalo říct též, ale tam je to aspoň trochu více objektivní). Tím pádem volím první možnost. Pro mě vždy peníze budou hrát hlavní roli.

Mít nudnou dobře placenou práci x mít zábavnou špatně placenou práci
Když budu mít dobře placenou práci, tak mi ani nebude vadit, že mě bude nudit, protože ve volném čase se budu moct věnovat svým zájmům a díky dobře placenému místu budu mít i dost financí na to, abych se mohla věnovat opravdu skoro jakékoliv věci, co mě baví.

Mít super zrak x mít super sluch
Oboje dvoje se hodí, ale asi raději bych volila super sluch, protože ten by se hodil při pohybování se za tmy. Za světla bych normálně viděla klasickým lidským zrakem a v noci bych se jen zaposlouchala a mohla bych se orientovat, co se kde děje, protože bych slyšela i trávu růst. A ještě k tomu, superzrakem bych stejně nejspíše mohla vidět jen dopředu, takže bych nevěděla, co se děje za mnou. Ale supersluch by zaznamenával všechny zvuky kolem mě, což by se hodilo.

Být měsíc bez sladkostí x být měsíc bez kafe a čaje
Být bez kafe by mi nevadilo, ale ten čaj by mi chyběl. No a bez sladkostí by to sice bylo krušné období, ale pro čaj bych se i nutelly vzdala.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 joeeliot joeeliot | E-mail | Web | 1. září 2016 v 9:44 | Reagovat

Auto má své výhody:o) Letadlem se rychle dopravíš na dlouhou vzdálenost, dejme tomu na dovču na Mallorku, kde se budeš týden plácat na slunci. Pak jsou tu takové dovolené, kdy autem projedeš třeba celou Francii, zastavíš se na x místech, tehdy, kdy se ti bude chtít, trasu upravíš podle počasí, momentálních požadavků... Prostě si jezdíš kam chceš, tohle se letadlem dělá dost těžko;)

2 Anita Anita | E-mail | Web | 1. září 2016 v 13:53 | Reagovat

Obdivuji lidi, co si přiznají, že pro ně peníze znamenají hodně. Což asi pro každého, jen málo kdo si to přizná O:)

3 Wic Wic | E-mail | Web | 5. září 2016 v 12:59 | Reagovat

[1]: To je pravda, že některé typy dovolené se prostě nedají zmáknout letadlem, i kdybys měla své vlastní soukromé, tak s nim nezaparkuješ tak snadno a kdekoliv jako s autem ;D

[2]: Já si myslim, že by každý měl bez problémů říct přesný názor na cokoliv. A když to očekávám od ostatních, tak se též podle toho musím i já chovat :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama