Kdo jsem?

22. září 2016 v 14:50 | Wic |  Téma týdne

Já v tom mám jasno!

Dlouho jsem přemýšlela o tom, jak tento článek napsat a jestli ho mám vůbec psát... No a nakonec jsme si řekla, že zrovna má osoba je něco, o čem se budu moct hezky rozepsat a nebude vůbec těžké nějaký ten textík vyplodit a použít toto téma týdne jako takový popis sebe samotné.
Začala jsem blogovat přesně 16.10. 2014 pod přezdívkou Wic, tedy konkrétně wic-easy. Wic vzniklo ze zkráceniny mého jména (Viktorie-->Wicky--->Wic) a easy jsem si přidala ke jménu, protože jsem v té době říkala snad furt hlášku, kterou jsem všem dávala najevo, jak mám všechno ,,naháku´´, všemu rozumím a všechno zvládnu. Začala jsem zveřejňovat články na internet hlavně protože mne zajímalo jestli to bude vůbec někdo číst a jestli to bude někoho zajímat, no a prostě se mi nechtělo psát si jen tak ,,pro sebe´´.


Kromě blogování mě baví naříklad kreslení (čehož jste si určitě všimli, pokud jste se trochu porozhlédli po mém blogu), ráda zpívám (i když mi to zrovna moc nejde), učím se jazyky (angličtinu, polštinu, němčinu, slovinštinu, turečtinu, italštinu a jsem taková ta ,,věčná začátečnice´´ ve francouzštině a arabštině). Též celkem dost času trávím s knihou v ruce, ale moc ne s nějakým dívčím románem, jak by se v mém věku dalo očekávat. Místo toho si čtu různé věci s politickou, náboženskou nebo jinou mírně kontroverzní tématikou. Mám ráda satirická díla, o kterých s trochou zamyšlení zjistíte, že v sobě skrývají kritiku na různé reálné události.

Hodně času trávím sama, ale když jsem ve společnosti, dokážu se bavit. Už od malička jsem vyrůstala spíše mezi dospělými, a tak si s vrstevníky moc nerozumím. Jsem hodně kritická, ať už k sobě nebo k ostatním. Jsem perfekcionistka a ráda si věci plánuji (takže nějaké hurá akce nejsou nic pro mě). Na druhou stranu jsem ale dost flegmatická a hodně věcí mě nechává naprosto v klidu, i když ostatní by už vyšilovali.

Ve škole mě nejvíce baví Společenské vědy a Němčina. Naopak nesnáším Matiku a Hospodářský zeměpis (ale ten jen díky tomu, že mi nesedla profesorka).
Od devíti let jezdím na koních, nedávno jsem se skoro po půlroční přestávce opět vrátila do sedla a jsem za to ráda. To je snad jedna z mála činností, kde nemyslím na všemožné kraviny a nepřemýtám o tom, co budu dělat později, jen se prostě soustředím na přítomnost.

Mám ráda přisprostlý a nechutný humor a jsem hodně bezprostřední, takže mi opravdu nedělá problém na rodinné oslavě vyprávět o gay hentai pornu (ano, to se mi opravdu stalo na sedmdesátinách mého dědy). Dalo by se říci, že jsem povahově takový ,,kluk´´. Hodně lidí mi říká, že jsem vtipná a tak trochu cvok. Když se ostatním představuji, tak skoro vždy přihodím nějakou tu vtipnou story ze svého života. Nejeden člověk mi řekl, že mu kazím chuť k jídlu. Jsem prostě holka od koní, a tak mi nedělá problém se u svátečního oběda bavit o hrabání se ve hnoji.

Tak já myslím, že je to asi všechno. Samozřejmě, že bych se mohla o sobě rozepsat ještě déle, ale zrovna toto není takové téma, které by bylo pro ostatní nějak extra zajímavé zvlášť když jsem to podala takto. No nejsem prostě nějaká Kim Kardashian, abyste se zajímali o detaily z mého života :D Přesto doufám, že se vám článek líbil.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kate Kate | E-mail | Web | 23. září 2016 v 8:53 | Reagovat

Páni, tolik jazyků! :-) Já si na ně nikdy nenašla čas - jenom před cestou na inkriminované místo :D

2 Wic Wic | E-mail | Web | 24. září 2016 v 15:09 | Reagovat

[1]: :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama