Vtipné sms

29. září 2016 v 6:00 | Wic |  Good story Bro
Zduř!
Asi cca rok zpátky jsem vydávala na blogu takovou sérii, ve které jsem dávala do článku screenshoty různých sms konverzací, co mi přišly nějakým způsobem vtipné. Rozhodla jsem se, že bych mohla tyto články znovu obnovit, ale udělám takovou trochu vyupgradovanou verzi - budu přidávat i různé konverzace z facebook messengeru nebo z instagramových přímých zpráv. No a ještě se k tomu navíc tak trochu vyjádřím, abych vás uvedla do děje, kdy byly zprávy psány nebo prostě celkově udělala samotnou konverzaci ještě vtipnější. Tak doufám, že vás aspoň něco pobaví!

Konverzace s mojí sestřenicí, která je o šest let starší. Vždy, když se dnes spolu bavíme, říká mi, že jsem zvrácená, sprostá atd. a samozřejmě nezapomene vždy dodat, že ona v mém věku byla lepší, slušnější atd. Ale zrovna hru s barbínama vytahovat neměla, protože erotických scén nebylo v našich hrách málo.


Konverzace s jednou z mých hodně dobrých kamarádek. Psala jsem jí o tom, že se scházím s jedním týpkem, a tak jsem se musela i jí rovnou zeptat, jestli někoho má, protože kdo by se nezajímal?! Když napsala, že nemá, tak jsem si samozřejmě zahrála na super dohazovačku :)


No a aby si nepřišla, že jí doporučuji něco naprosto otřesného a to nejlepší si nechám pro sebe, napsala jsem jí stručný, ale výstižný popis toho s kým se scházím já.


Další sms jsem psala též této mé super dobré kámošce. Já jí prostě musím informovat o každém uprdnutí (vždyť to znáte holky, snad každá tohle občas dělá...), a tak jsem jí usela sdělit i to, jak probíhá má rodinná oslava narozek. Jeden strejda otevíral tonik, samozřejmě s ním nějak předtím zatřepal, takže začal vytékat ven a on místo toho, aby flašku posunul někam dál od stolu, dal jí nade mě, takže jsem byla celá mokrá. Tak jsem poprosila druhého strejdu, jestli by mi nepodal kapesník a on řekl právě to, co jsem psala pak té kámošce v sms. Samozřejmě, je to celkem vpoho věta, ale naše extrémně přisprostlá a dvojsmyslná rodina to ihned zařadila na seznam nejvtipnějších výroků.


Konverzace na messengeru s další z mých hodně dobrých kámošek, se kterou chodím do jedné třídy na střední. Probíraly jsme spolu jednoho celkem ucházejícího spolužáka, se kterým jsem se chtěla jeden čas scházet (a tak jsme ho musely spolu rozebrat dopodrobna...). Jinak tady jsou na vysvětlení jen dva pojmy: Piknikář - přehnaně romantický týpek, který se k ničemu sám od sebe neodhodlá, Kompista - týpek, co sedí jen u kompu, s holkama se bojí vůbec promluvit, tím pádem se i bojí na piknik jít. Zbytek konverzace myslím, že ani vysvětlovat nemusím :P 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 miriabel miriabel | Web | 4. října 2016 v 1:14 | Reagovat

Tohle je fakt dobre:)))
Nejlepsi asi barbie:D
A hrozne se mi libi to Tve zdur:D

2 Wic Wic | E-mail | Web | 5. října 2016 v 12:08 | Reagovat

[1]: Tak to jsem ráda, že pobavilo :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama