Wic's secrets III.

12. září 2016 v 6:00 | Wic |  Wic kritizuje
Zduř!
Konečně jsem se zase dostala k tomu, abych se ponořila do starých deníkových zápisků a napsala nějakou tu reakci na ně. A protože jsme v minulém díle doprobrali celý modrý deník, můžeme se teď přesunout k dalšímu... Opět si probere nějaké ty nejlepší hlášky (hodně částí deníku přeskakuji, protože opravdu nikoho nezajímají ty běžné typy zápisů jako jsou informace o tom, kdy jsem dostala jakou známku ve škole...)



Úvod k deníku byl napsán 25. 6. 2015 - Měla bych sem psát každý den, abych se mohla třeba za pár let pobavit jaké kraviny jsem sem psala.
Vtipné je, že další zápis byl napsán až 9.8., což je déle jak o měsíc později, tím pádem se mi můj slib, že budu psát každý den, opravdu nepodařilo dodržet.

6. 9. 2015 - Zítra jdu poprvé na praxi, tak doufám, že tam budou dobré záchody.

27. 10. 2015 - Měla bych se soustředit na učení turečtiny nebo si aspoň udělat čtenářský deník do školy. Nebo si jen užívat prázky a těšit se na to, až zase pojedu na koně, ale já se musím prostě myšlekama věnovat tomu, co se děje.
Jediné, co se v té době dělo, bylo to, že mi jedna holka ze třídy dohodila o nějakých devět let staršího kluka a já se bála, že na to příjde máma...

5. 3. 2016 - Pokusím se více vylepšit známky ve škole, abych si odtamtud vůbec odnášela nějaké ty znalosti. A také kvůli tomu, abych měla od mamky klid.
Myslím, že to nebylo tím, že bych stála o nějaké ty extra znalosti a toužila po vědění, jen jsem chtěla aby mě mamka pustila do kina s týpkem, který se mnou měl opravdu dost velký věkový rozdíl, a tak se jí to moc nelíbilo....

Na kluky ze školy se vykašlu, nepotřebuji je ke svému zdokonalení a až se zdokonalým, budu mít opravdu na víc.
V té době jsem se totiž snažila (neúspěšně) zbalit jednoho spolužáka. Ale dám vám radu (#zeživota), na to že chcete doučoval matiku opravdu nikoho nenabalíte (zvlášť, když jí umíte na stejné úrovni, jako on...)

8. 3. 2016 - Dneska jsem napsala jednomu klukovi z bývalé základky, jestli nechce zajít ven. Vím, že si budu říkat, že je to zbytečné a ubírá mi to čas, ale hodí se mi to do tréninku balení kluků.
Je to sice celkem nedávno, ale dnes se za to, jak jsem v té době přemýšlela, celkem dost stydím. Já všechny ucházející týpky ze svého prostředí brala jako trenažéry a snažila si na nich testovat různé věci...

Teď jsem telefonovala s dědou, příjde ve čtvrtek. Takže zítra skočím za babičkou, ať není problém, ale nesmím u ní být dlouho, abych měla čas na projekt na informatiku.
Všimněte si toho slova ,,projekt´´, jak je to v té větě podáno tak důležitě. Nevím jestli jsem byla opravdu taková šprtka nebo jsem to jen takto prezentovala v deníku... spíš si myslím, že to bude ta druhá možnost, protože pokud si dobře pamatuji, minimálně poslední dva roky razím heslo: ,,Nejlepší čas na dělání věcí do školy, je pár minut před začátkem daného předmětu.´´

Jednou si najdu boyfrienda, který bude stejně tak dokonalý, jako můj oblíbený zpěvák, do té doby ale musím trénovat.
Dostává mě, jak jsem to celé v té době brala, jako jakoukoliv jinou činnost, u které se tréninkem získávají schopnosti.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama