Jak jsem si plánovala "přespávačku" u kámošky

5. března 2017 v 23:25 | Wic |  Deníček
Zduř,
dnes k vám spěchám s článkem ze života, takže to bude velice zajímavé a poučné :D. Hlavně tedy to bude vtipné, jak už bývá u mě na blogu zvykem, dělám si srandu i z recenzí, natož z ostatních článků.
Tentokrát se s vámi chci podělit o story, jak jsem si plánovala "přespávačku" s jednou z mých nejlepších kámošek. Je to celkem dlouhé vyprávění, takže já to vezmu, jako kdyby to byla nějaká povídka. Tím pádem doporučuji popcorn a colu, pro ty, co žijí zdravě, stejně jako já, tak vodu a salát, no a pro anorektičky asi nějaký papír na zacpání žaludku a k tomu sklenku vody na zahnání hladu.
Jen předem upozorňuji, nechci tímto článkem nikoho k ničemu navádět, je to spíše pro pobavení a taková "puberťácká sranda", kdy ještě se nemusí přemýšlet nad důsledky...


Vše začalo tak, že mě moje kámoška přemlouvala při jedné nudné hodině ekonomiky, ať jdu s ní na náš školní maturiťák, že pak zajdeme do klubu a prostě, že bude sranda. No a já jsem pro každou prdel (narozdíl od mojí mámi, u které jsou vrcholem společenských událostí naše rodinné oslavičky), a tak jsem samozřejmě přikývla.
Museli jsme plánovat, jak to tedy udělat, aby máma nic nevěděla. To znamená, prostě že přespím u ní a domů se vrátím až další den. To nebylo zase až tak těžké, máti proti přespávačce, kdy si budeme pouštět filmy ve stylu Padesát odstínů šedi naprosto nic neměla a ještě ochotně nabízela, že bychom pak mohly na oplátku spát u nás.

Dalším bodem tudíž bylo podrobné plánování celé akce, na což jsme využily nudných hodin ekonomiky. Znáte mě, já prostě potřebuju mít nalajnovanou vteřinu po vteřině a najlépe pár měsíců předem, tudíž jsme už začátkem ledna plánovaly březen.
Tady se na chvíli zastavíme, toto je totiž nejspíše ta nejvtipnější část. Totiž hlavně body, které tento seznam obsahuje. Měla jsem nějakou "perlící" náladu, a tak to bylo, co slovo, to hashtag, co hashtag, to hláška.
Přikládám vám sem nafocené listy, na které jsme to celé plánovaly, abyste si náhodou nemyslely, že to zde lovím u klávesnice z rukávu. Ano, vím, je to v "trochu" menším rozlišení, ale ono je mé písmo stejně tak jako random klikyháky, takže level čitelnosti skoro nula (já to tedy pečtu, ale jsem předpokládám jediná z celé populace...). Stejně tady podrobně rozeberu ty nejdůležitější a nejvtipnější body, no a ten zbytek, ten nestojí za řeč.


Nejdůležitějším úkolem bylo pojmenovat celou akci. Toho jsem se ujala já, kreativní duše. Mé kámošce říkám nejčastěji Eunijdo, prostě taková přezdívka, no a ona mi říká Wikušando a dalšími jinými kravinkami, co jí zrovna napadnou. Podle toho, že jsme se vlastně chystaly na maturitní ples, chtěla jsem do názvu zařadit slovo "plesat", a tak z toho vzniklo Plesáme s Eunijdou.

Prvním podstatným bodem bylo to, že bude naše milá Eunijda bez oběda, protože ihned po konci vyučování jsme plánovali vyrazit k ní domu a tam se nachystat. Takže jsem jí i to jídlo ve školní jídelně zatrhla, přece nás nemohou zdržovat přirozené lidské potřeby.

Jednou z nejvtipnějších hlášek, které jsem asi ten den hodila bylo to, že se máme smát "vesnickým duším". Tímto názvem jsem nazvala prváky, kteří se stále asi po půl roce na škole neorientují v čase a v prostoru a jsou tedy "jak vesničan v Praze".

Pak jsem taky hodila naprostou klasiku, že máme v plánu si pořádně zatrsat (což je celkem jasné, když bychom ještě na baru neměly mít co dělat a asi nejdeme do klubu vyzkoušet jen veřejné WC). Tomuto bodu jsem samozřejmě nemohla zapomenout přiřadit hashtag a to #makarena.

Ale znáte to, i když je něco zakázané, kadžý si chce jednou za čas trochu zaexperimentovat. Ale všeho s mírou, ale hlavně #žádnýMirek

Také proč celou akci nezdokumentovat, když už máme ty chytré telefony a selfie tyče. #vzpomínkyProStáří

Samozřejmě ale i my máme své meze. Musíme se chovat slušně, držet při sobě a hlavně žádný drogy #žádnýTrávník

Též sex je pro nás tabu, tím pádem #nemnožitSe

Také by nebylo vhodné se od někoho nechat zatáhnout na WC, ale vše má své výjimky, když je to #tureckáKvalita tak všechno jde stranou. (jinak takto označujeme všechny pěkné týpky jakékoliv národnosti a to jen díky mé úchylce na turecké zpěváky, kterou jsem měla v době, když jsme se s Eunijdou seznámily)

A hodně důležitým bodem v oblékání se na "akce" je určitě vhodná obuv. Takže žádné podpatky #nehciBýtVKrmelci
Já totiž vždy říkám, že když tančím, vypadám jak ztracená v lese. No a když bych si k tomu ještě vzala nějaké jehly, tak asi spadnu, tudíž, když jsem už v tom lese, tak proč nenasednout na nějakého divočáka a nebo se nesvalit do jesliček na seno?!
A když už jsme u těch bot, tak i přes nevhodnost balerín s "papírovou" podrážkou (v mém případě skoro na úrovní jednovrstvého kapesníku) do březnového Česka, musíme jet rovnou v nich, protože bychom asi tam někde boty na přezutí ztratily. Z čehož plyne ponaučení #příštěKupovatNaVyššíPodrážce

Druhý den ráno se najíst #abyZbytekVyprchal
I když jsme samozřejmě neměly v plánu pít a jen jsme tam šly "stalkovat" jednoho mého favorita, a tak jsme se nemohly nechat brzdit látkami na oslabení smyslů, což teď myslím opravdu vážně, abyste si nemysleli, že jsem až takový rebel.

A celou akci zakončíme dlouhou procházkou na vzdálenou zastávku #musímeSeProbrat a též #přírodníEnergie


Po podrobném naplánování bylo třeba sehnat peníze, což nebylo v mém případě zase až tak těžké. Velkou většinu jsem dala ze svého a též jsem si nechala dát drobný sponzoring od rodičů.


Chtěly jsme si to pořádně užít, a tak jsem "zneužila" své další kamarádky a zapojila jí do vymyšlené "tradice" Eunijdiný rodiny, máma mi totiž na "přespávačku" k nim chtěla dát jen nějaký krém a kafe...


Máma ale bohužel nesouhlasila, a tak se náš "problém" jednoduše nevyřešil...

A teď by bylo asi dobré vám povyprávět, jak nám tento skvělý plán vyšel v reálné podobě. Ono to vlastně nevyšlo vůbec, protože mě zklátila nějaká choroba a já si celý týden poležela doma v posteli s aspirinem, sluchátkama v uších a čtením filosofických knížek.

Doufám, že vás článek pobavil, protože já jsem se osobně při plánování "akcičky" nasmála.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 6. března 2017 v 15:13 | Reagovat

To je fakt masakrálně naplánované :D

2 Necroparanoia Necroparanoia | E-mail | Web | 6. března 2017 v 19:46 | Reagovat

Takle naplánovanou nemám snad ani maturitu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama