Extrémně originální obsah II.

22. dubna 2017 v 14:05 | Wic |  Deníček
Zduř,
je ten pravý čas si zodpovědět zase pár dalších otázek, které jsem si "chytře" vyhledala na netu. Zmiňovala jsem se už někdy tady, jakou já mám úchylku na odpovídání na otázky? Vzpomínám si, že když jsem byla malá, slíbila jsem vždycky svojí mamušce, že jí namasíruju záda za to, že mi bude u toho pokladát otázky. A tak se z toho na několik let stala taková naše večerní rutina. A tak si večerní rutinu převedeme na článkovou rutinu (no a také pozměníme styl dotazů, protože to, na co se mě dotazovala máti, to není opravdu moc použitelné na to, aby si to veřejně četl celý internet).


1. Tvá oblíbená barva je? A proč?
Černá, protože mně prostě světlé barvy nesluší a dá se kombinovat naprosto se vším.

2. Nejkrásnější jméno pro dívku a chlapce?
Já teda děti nechci, takže tento "duševní spor" neřeším, ale když si to tak vezmu, tak z "čechách použitelných" je nej Helena a Martin. No a z těch, co u nás nejsou běžná, se mi nejvíce zamlouvá Iskender (takové fajnové turecké jméno) a z holčičích Adelita.

3. Ve kterém jazyku čteš nejraději? V kolika to dohromady zvládneš?
Nejvíce načtených knih mám rozhodně v Češtině. V Ájině čtu hlavně články na netu, ale už i pár knih jsem četla. Pak bych také bezproblémů přelouskala text ve Slovenštině. To je bohužel prozatím všechno, protože na Němčinu s Turečtinou bych pořád musela listovat ve slovníku...


4. Co právě čteš?
Z "příběhovek" mám rozečteno Istanbul, křižovatka cest od Josepha Kanona, a pak ještě mám záložku v Mafiánech od Martina Nezvala (vřele doporučuju, protože jeho styl psaní mě opravdu baví) a nakonec mi leží na nočním stolku ještě Velká kniha filosofie.

5. Myslíš, že spolu mohou lidé být a milovat se už od brzkého věku? (př. od 11)
Ptát se mě na dotazy okolo lásky, to není moc dobrý nápad. Já si myslím, že v jedenácti je moc brzo, ale třeba ve třinácti, tak to už je celkem přijatelné. Jo, a mimochodem, to "milovat" myslíte jako jakým způsobem? Já bych teda pro "to" nikdy asi takovýto výraz nepoužila, ale musíme vzít v potaz i tuto možnost. Tak na to by podle mě klidně byl ten věk akorát ve třinácti, čtrnácti, samozřejmě, pokud obě strany souhlasí. Ale je zase jasné, že by se neměla posouvat "určitá věková hranice", protože se mezi námi určitě najdou tací "rebelové", kteří jdou na to brzo jen kvůli tomu, aby byli zajímaví. Tudíž s posunutím věkové hranice z patnácti např. na třnáct, posunula by se hranice i toho, kdy je to rebelské a kdy už "normální".

6. Skladuješ knihy nebo je po dočtení posíláš dále?
Já jsem příšernej materialista, takže pro mě by teoreticky nemělo smysl knihy číst, kdybych si je nemohla následně zařadit. A také proto nevyužívám služeb knihoven.

7. Co kdybys měla jedno přání?
Kdybych to brala spontánně, tak by to nejspíše bylo nějaké setkání s oblíbenou slavnou osobností nebo něco v tom smyslu (znáte to, když vám něco aktuálně chybí a v tu chvíli by vám moc boží navrhla, ať si přejete cokoliv). Ale když se nad tím tak zamyslím, já bych chtěla neomezenou peněženku. Prostě, kdykoliv bych potřebovala zaplatit, ať už by se jednalo o jakkoliv vysokou částku, měla bych na to.

8. Co kdyby jsi mohla zakázat jednu věc na světě?
Protože mám příšernou fóbii z injekčních stříkaček, zakázala bych drogy. Jasně, jsou sice už teď "zakázaný", ale řekněte mi, jak moc se to dodržuje...

9. Co kdybys mohla jet kamkoliv by se ti zachtělo?
Německo, Turecko. To jsou pro mě dvě jasné volby. Pak asi ještě Arabské Emiráty a Kuwait nebo Quatar.

10. Nejoblíbenější hlavní jídlo?
Já mám ráda hlavně taková ta "sociš" jídla, typu čínská polévka z pytlíku nebo opečené staré bramborové knedlíky, co se nezpotřebovaly, se šunkou... Ale když jdu někam do restaurace, kde by asi nebylo vhodné si nějaký ty "hotovky od včerejška" objednávat, dávám si třeba Kebab nebo se snažím nenápadně své "spolužeroucí" nasměrovat do mekáče, kde zhřeším s chickenburgerem a malýma hranolkama.

11. Nejoblíbenější a nejméně oblíbený předmět
Do školy se nejvíce těším na Němčinu a Tělák. A naprosto nesnáším Matiku, celkem mě nebaví ani Účetnictví nebo Ekonomika.

12. Nejoblíbenější citát
Rozdíl mezi chci a potřebuji je otázka sebekontroly. A uplatňuji to, ať už jde o cvičení, jídlo nebo vrhání se do činnosti, do které se mi moc nechce.

13. Věda nebo umění
Tak tady rozhodně umění, protože já a Chemie, Fyzika, Matika, Biologie... My si prostě nerozumíme.

14. Tvá reakce na to, kdyby ti partner řekl, že spal s tvým/tvojí nejlepší/m kamarádem/kou ?
Tak... pro ujasnění situace a zorintování se v této "obtížné akcičce". Partnera nemám (naštěstí), a tak toto celé bude opravdu jen čisté konspirování. Kdyby to bylo s nejlepším kamarádem (bylo by asi teď hloupé napsat, že nemám ani nejlepšího kámoše a už vůbec ne nejlepší kámošku), tak bych asi řekla na to, proč mě nepřizvali k tomu. A kdyby to byla kámoška, tak asi by má odpověď zněla stejně. Jak jsem psala v jedné z posledních kapitol mé "knihy", co vychází na wattpadu: "Monogamní chlap je ten nejhorší případ, co můžete v životě potkat".

15. Kdybys mohla studovat cokoli, kdekoli, co by to bylo?
Nejsem příznivce takového toho ježdění za studiem do zahraničí. Už jsem jednou Čech, tak budu studovat v Česku, abych následně mohla vykonávat českou práci pro český lidi. Takže Karlova Univerzita to jistí a obor, jedině Filosofie nebo případně Psychologie.

16. Zamilovala jsi se někdy do učitele, lektora, instruktora?
Já mám na toto asi dost velkou "smůlu". Už jsem na třetí škole a vždy jsem tam měla minimálně jednoho pěkného učitele/profesora. Na té "aktuální" jsou dokonce dva dost bratelní a jeden, který je sice přestárlý (no, něco přes 60), ale před pár lety musel vypadat ještě dost dobře. A jenom díky našemu přitažlivému tělocvikáři vznikla má hláška: "Pěkným chlapům by se mělo zakázat pracovat ve školství." Protože když mám absenci za pololetí tak něco okolo 1 až 2 omluvené hodiny, je to u mě, věčné ulejvačky, opravdu divné.

17. Kdybys byla klukem na co bys balila holky?
Swagerky na BDSM, "normální" holky na kytaru, šprtky na domácí chemickou laboratoř, "klukovské" typy na nový komp, k*rvy na prachy... no a sebe asi na profesi ve stylu učitel, policajt, hasič...

Nejzajímavější otázka z tohoto "dílu" je podle mě rozhodně číslo 7, takže se vás zeptám, co kdybyste měli jedno přání?

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 un-ordinary-girl un-ordinary-girl | 22. dubna 2017 v 16:55 | Reagovat

Hezký článek. Já bych asi u 7. chtěla umět číst myšlenky nebo zastavovat čas.

2 Wic Wic | E-mail | Web | 23. dubna 2017 v 16:13 | Reagovat

[1]: díky :), číst myšlenky by se opravdu hodilo, to by byl konec všem lžím :)

3 Kory Kory | Web | 27. dubna 2017 v 16:14 | Reagovat

Hodně zajímavý otázky a docela i odpovědi. Přijdou mi zajímavé hlavně vysněné destinace, a oblíbený jídla. Jinak, to teda musíš bejt pořádnej materialista, protože jako, přát si neomezenou peněženku, když máš jen jedno přání... to už je silný.

4 Wic Wic | E-mail | Web | 29. dubna 2017 v 14:49 | Reagovat

[3]: Tak to jsem ráda, že se ti to zdá zajímavé :) ... jo, materialista... no to já jsem...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama