Nový člen do rodinky

12. dubna 2017 v 10:22 | Wic |  Deníček
Zduř,
asi jste si všimli, že můj blog je tak trochu zamrzlý, aktivita na bodu mrazu, jako bych snad už byla někde pod zemí. Ale pro ty, co by se strachovali, já jsem naprosto v pořádku. Jen můj skvělý parťák Dell odešel na nefungující disk. Já mu nechávala tak týden na zotavení, ale on si pořád jen tak mručel s černou obrazovkou a načetlo se mi vždy jen retardované "Scanning and Repairing the disk" nebo něco takového, které se nikdy nepodařilo dokončit. A po týdnu jsem si musela dojít za strejdou, co se vyzná v počítačích, aby "oficiálně identifikoval jeho smrt". V tu chvíli začal čas shánění nového přístroje, který by mě podpořil v mých kreativních výtvorech. To je právě u mě ten největší problém, kompík mi musí být sympatický, jinak to mezi námi nebude fungovat a já dopadnu jako dívenka, co píše o My Little Pony ve stylu "AhOjKy MucQinki". Tak jsem si objednala nějakých shitík od fajnové německé firmy, o které jsem předtím nikdy neslyšela. Ale na druhou stranu, prodávali to na nejmenovaném e-shopu s maskotem zelené příšery, tak jsem si říkala, že to nemůže být tak hrozná nekvalita. Ale opak byl pravdou, mezerník a dvě šipky mi přestaly fungovat ještě ten den. Tak jsem to restartovala s nadějí, že se vše zase vrátí do normálu, ale ona pro jistotu přestala fungovat ještě jedna šipečka navíc.


To se stalo včera, kdy už už jsem si myslela, že se zase vrátím do svého internetového života. Bohužel mi tady někdo nepřeje a já si musela půjčit Acer mých rodičů, který jsem já vždy tak nesnášela kvůli dementnímu touchpadu, který i po dvou hodinách rochání se v nastavení nemá pro mě vyhovující citlivost a rychlost ukazatele. Ale přece jen, má úžasný windowsovský textový editor Wordpad, který je zde pro všechny, co nemají trpělivost shánět si pajclé Offici.
Takže si tady tak sedím s kompem, kterého jsem vždy odsuzovala, pouštím si z připojeného externího disku, co příšerně nahlas pípá, Fakjů pane učiteli a připadám si, jako když jsem ve svých osmi letech chodila hrát hry s koníkama na Asus mých rodičů, co byl velký a tlustý skoro jako moje bábi.
Ale jsem opravdu happy, že konečně si můžu pustit nějaký jiný film, než epizody Expozitury, Kriminálky Anděl nebo audioknihu Dekameronu, protože to byly věci, o kterých jsem přežívala celý ten dlouhý týden čekání na vzkříšení Dellu, a jedině tyto nahrávky jsem měla hozené ve svém ultra super kámošovi Microsoftskym mobilu, který je stejně jako staré Nokie ve stylu: "hodím tě o zeď, tobě se nic nestane, ale zeď, tak ta to nepřežije".

V tomto článku jsem vám původně chtěla představovat můj fajnový nový notebook, kterému jsem už i skoro vymyslela jméno, ale bohužel jen tady trpím v prohlížeči Internet Explorer, který je faforitem mojí máti, a tak žádný jiný v noťasi nemá.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 13. dubna 2017 v 15:39 | Reagovat

Tak doufám, že už bude vše v pořádku :)

2 Wic Wic | E-mail | Web | 14. dubna 2017 v 14:06 | Reagovat

[1]: Už je naštěstí vše v klidu a mám novej komp pořízenej (také se o tom chystám psát další článek :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama