Extrémně originální obsah III.

22. května 2017 v 13:09 | Wic |  Deníček
Extrémně originální obsah
Zduř,
tak si zase dáme nějaké ty otázky, ne? Utekl nám další měsíc, a tak přišel pravý čas na tak originální téma, jako jsou mé odpovědi na otázky, které jsem pracně "posbírala" ze všemožných tagů, jako stará bába šišky v lese.


1. Kde bych chtěla žít
Já nevím jak vy, ale já jsem v Čechách celkem spokojená. Praha je krásné město (zvláště, když je tma a "staré" části s památkami svítí...), rozumím tu jazyku tak, jak asi nikdy jinému rozumět nebudu. Také "klasický český nechutný" humor je mi sympatičtější, než jakýkoliv jiný, už jen z toho pohledu, že je "náš". Ale kdybych byla nucená si vybrat jinou zemi, tak čístě spontánně mi v hlavě vyběhne Turecko a Německo.

2. Kolik času deně trávíš na netu?
Něco okolo dvou tří hodin přes komp, ale kdybych k tomu měla připočítat i čas z mobilu. Na něm tedy vždy spíše zkouknu na pár minut messenger, insta atd., ale pak třeba "využívám" školní wifiny k tomu, abych si stáhla nějaký ten materiál na večer na dívání nebo poslech...

3. Jakou frázi nejčastěji používáš?
Já mám vždy taková "období", kterýma postupně procházím. Jeden čas prostě vyprávím "fekální" vtipy načtené z netu, následující měsíc jsem jak Sókratés a nakonec si zacituju nějaký ten veršík z aktuálně oblíbené songy. A v té době, co jsem si zakládala tento blog, tak zrovna u mě jela hláška "Everything is easy", a proto jsem si to dala do názvu.

4. Nejhezčí barva vlasů?
Na holkách se mi vždy nejvíce líbila černá nebo prostě hodně tmavě hnědá. Také barevné "crazy" odstíny jsou naprosto peckový. Ale blonďatý, ty se mi nelíbí (prosím, blondýnky, neuražte se). Sama jsem přirozeně blond s neúměrně tmavým obočím... no a to opravdu není dobrá kombinace (a proto jsem si prošla fázemi hnědých, nafialovělých a teď tedy černo-hnědých). A "světlo-oboční" lidé, kterým skoro ani to obočí není vidět... to se mi také moc nelíbí.
A teď se přesuneme ke druhému pohlaví. Snad z celého mého "repertoáru" oblíbenců byl jen jeden blonďák, zbytek spíše tmavé typy. Takže opět, stejně jako u holek, nejlepší je černá nebo hodně tmavě hnědá.

5. Jaký je tvé nejoblíbenější zvíře?
Velkou část života jsem byla ve stájích, takže koně jsou pro mě hodně oblíbeným zvířetem. Doma mám morče, takže to bych také ráda zařadila na svůj "top seznam". Ale jinak mezi mé oblíbence patří hyeny, jeleni a lišky.

6. Držela jsi někdy dietu nebo hladovku?
Hladovku nikdy, dietu tu držím posledních pár let snad furt. Ale není to nic drastického, prostě jen jím zdravě. Klidně si zajdu do mekáče nebo si dám koblihu, ale opravdu si neudělám den, kdy bych sežrala tuny nezdravých srajd. Jde jen o to si to tak trochu rozvrhnout, a pak se dá jíst všechno. Proč se cpát zbytečně jen salátama, které vám třeba ani nechutnají, když žijeme jen jednou a jedny chipsy nás nezabijou (ani ty z Polska xD)

7. Jsi samotářská, společenská nebo něco mezi?
Jsem ráda sama, nidky se nenudím, když nemám "k ruce" dalšího člověka. Nedá se říct, že bych samotu přímo vyhledávala, ale užívám si osamocených chvílí. Ale takto stejně si užívám i "společenských událostí". Takže asi něco mezi tím, přesto tak trochu mírně přikloněná k samotářkosti. Na druhou stranu se ráda "prezentuji" před druhými.

8. Drogérie nebo parfumérie?
Díky své zálibě v modrých, černých a dalších, podle společnosti, trochu zvláštních rtěnek, si s drogérkou nevystačím, ale to neznamená, že bych neměla spoustu oblíbených věčí z drogérky. Parfumérky jsou spíše pro mě o rtěnkách a paletkách a drogérky o takovém tom ,,rychlo-spotřebovávacím´´ zboží (korektory, pudry..).

9. Kdyby jsi si mohla nechat jen jeden produkt z tvé kosmetické taštičky, který by to byl?
To si nedokáži představit, protože rtěnky jsou mojí posedlostí a zase ani bez řasenky si život nedokážu představit. Bez korektoru a pudru bych se též necítila nejlépe a bez namalovaného obočí bych raději začala nosit čepici naraženou přes celé čelo. Ale kdybych fakt musela, tak bych si nechala jen linky, protože já bez podmalovaných očí...


10. Píseň, která vám připomíná domov
Myslím si, že náš domov nemá nějakou songu, co by ho přesně vystihovala. Máti si jede rádio Blaník, oteckoň je věčně zašitej v dílně a tam si jede ACDC a já jedu "od Ektora přes Rammsteiny a tureckou hudbu až po Visací zámek". Ale s mámou si rády zpíváme "Křišťálovou studánku".

11. Brečíš kvůli známkám?
Popravdě, mně jsou známky úplně někde. Neučim se a dávám školu na dvojky a maximálně jsem mělana výzu nějaké tři trojky, ale to je prodle mě naprostá pohoda na to, že vůbec nevěnuju škole doma čas. A třeba z Němčiny nebo Češtiny jsem nedostala za tohle pololetí jinou známku než jedničku. (ano, musím se pochlubit :))

12 Píseň, která vám připomene vaše nejlepší kamarády
Dvě mé kámošky mi připomene jakákoliv songa od Rammsteinů, protože to je naše "hlavní téma". A kámojdy z mé aktuální školy, tak s těma nemám společné oblíbené interprety. Takže na ty při hudbě nemyslím...

13. Jaké bylo tvoje nejhorší vysvědčení?
Nejhorší výzo byly tři trojky v polovině prváku a v polovině druháku.


14. Dokážeš si představit, že by jsi byla učitelka?
Jo. Je to jedno z takových těch "vysněných zaměstnání", které mám napsané v jednom ze svých mnoha deníčků. Mě strašně baví předávat informace a vědomosti ostatním, radit jim, pomoct jim při tom, když si nevědí rady. A většina lidí, které jsem kdy "doučovala" mi říkají, že umím dobře vysvětlovat. Také se celkem dobře ovládám, takže by nemusel být problém s výbuchy vzteku nad žáky.

15. Jaký jazyk máš nejraději?
Dříve jsem moc nemusela Němčinu, ale nakonec jsem začala pracovat na "budování vztahu" k ní a... zamilovala jsem se. Takže dneska je to pro mě jeden z dvou top jazyků. Pak ještě Turečtina, která byla vlastně prvním jazykem, co jsem se začala učit sama "podomácku".


16. Na co se těšíš v letošním roce?
Na letní prázdniny, s kámoškou plánujeme nějaký ten fesťák a pár dnů strávených u nás na chatě. Jinak se těším na Vánoce (ano, fakt super, když je teprve jaro). Já se vlastně pořád na něco těším. Na nákupy, na pravidelná setkání v tramvaji s kámoškou při cestě do školy, na víkend, do posilky, na zumbu, na psaní, když mám zrovna inspiraci na super téma...

17. Oblíbená příchuť zmrzliny
Jako malá jsem ujížděla na citronové a grapovou. Dneska jsem ale spíše na takové ty jako karamelová, oříšková nebo čokoládová. Ale já snim všechno, teda kromě jogurtové, ta mi moc nejede, stejně to nejim moc často (třeba tak 1x za dva měsíce).

18. Jíte doma společně?
Ve všední dny večeřím s mámou vždy, když příjde z práce a o víkendech většinou objedváme dohromady (s mámou i tátou).

19.Kdybys měla 20 000Kč (cca 1 000 dolarů),utratila by je raději za kosmetiku nebo oblečení?
To je dost těžká volba, ale já bych byla rebel. Za 20 000 bych si nakoupila konturky na rty a tužky na oči od Essence přes internet (to stojí něco okolo 19 Kč, takže to by bylo na kvantitu celkem epic). Ale teď vážně, asi spíše bych brala za to oblečení, protože to mám delší wishlist.


Nejzajímavější otázka z tohoto dílu je nejspíše číslo 15, takže jaký jazyk máte nejraději?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama