Extrémně originální obsah IV.

23. července 2017 v 17:41 | Wic |  Deníček
Zduř,
máme červenec, konečně si odpočinu od celého roku "nicnedělání" ve školních lavicích. Zatím prázdniny trávím tak pohodově na naší rodinné chatě. Takže znáte to, ponocováníčko, večerní běháníčko, po ránu si zacvičit jógu, pak si zahrát na klávesy... a na celé okolí nahlas vyhrávat své oblíbené písničky zapnuté na maximum. A co vy plánujete letos na prázky/dovolenou?
1.Chtěla bys raději použít rtěnku jako linky nebo linky jako rtěnku?
Když si to představím, tak asi linky jako rtěnka se dají lépe aplikovat než naopak. Protože představte si mě, jak si rtěnkou podmalovávám oči. I když barevně by to šlo, protože mám ve své sbírce i takové kousky v černé nebo tmavěmodré barvě. I když na druhou stranu tekutou rtěnkou by i to podmalování šlo (asi vyzkouším =))

2. OTP - one true pairing (seriálová/knížní dvojce)?
Barbie a Ken. Znáte snad více "snový" pár?!

3. Oblíbená kapela, zpěvák, zpěvačka?
Na toto téma jsem dělala celou "sérii článků". Ale myslím si, že toto je taková "poctatná" otázka, co patří i do běžných hovorů, a tak jsem to zařadila i sem. Ze skupin jsou pro mě nejvíce best Rammsteini a die Ärzte, z českých Tři setry, Kečup, Krápník a od našich "slovenských bratrů" Horkýže slíže. Ze zpěvaček Lana Del Rey, Melanie Martinez a z nostalgie ještě i Lady Gaga. A nejlepší zpěvák ever je rozhodně "má láska" Ozzy Osbourne, pak Falco a ještě Tarkan, díky kterému jsem se začala pár let zpátky učit Turecky.

4. Vlastnost, kterou by měl mít tvůj potenciální přítel?
Já jsem člověk, co si hodně zakládá na vzhledu, protože opravdu nejsem na nějaké dlouhodobé známosti, tak nic víc, než vyhovující vzhled není potřeba, tedy pokud povaha není nějak otřesná, kterou bych nedokázala "překousnout". Ale za nejdůležitější vlastnost bych asi dala smysl pro humor a nebo samostnatnost. Vadí mi totiž třeba to, když mi typan napíše, že už mě potřebuje vidět, protože jinak nemá co dělat (ano, to se mi opravdu stalo, se choval jak nějaká třináctka zblázněná do svého idola).

5. Oblíbený herec/herečka?
Já se absolutně neorientuji v zahraničních hercích (to bude asi tím, že zahraniční věci moc nesleduju), ale z českých jsou moji favoriti David Švehlík, Marek Taclík, Jan Dolanský a Robert Jaszków (to je asi hlavně tim, že jsem vždy jela Kriminálku Anděl a Expozituru...). A jako malá jsem "uslintávala" u Ordinace v Růžové zahradě nad Radimem Fialou. No, prostě samí fešáci...

6. Fóbie?
Mám panickou hrůzu z injekčních stříkaček, to omdlévám i u obrázku z googlu, co na mě random vyjede. Ale jinak moc nemusím hady a slepice, těch se fakt bojím. Ale jinak pavouci, tak ty mě třeba zas až tolik nevadí.

7. Kdy jsi naposledy někomu řekla Miluji tě?
Když si to tak vezmu, tak já toto slovo používám myšleno v legraci celkem často, protože s kámoškama si říkáme "Lásko moje největší", takže i ty slova "Miluji tě" někdy padnou. Ale myšleno doopravdy od srdce, tak to snad říkám jen svému milovanému notebooku. A né, že by mi to vadilo, já totiž lásku a tyto další citový kraviny opravdu nesnáším.

8. Máš "crush"?
Jo, ale ne vy stylu "miluju tě", ale ve stylu "chci s nim píchat"... Několik let držel "na špici" můj oblíbený turecký zpěvák Tarkan, no a pak "přebral žezlo" Till a má láska k Rammsteinům mě ne a ne opustit...

9. Oblíbený rozběh konverzace?
Nemám nějaký speciální začátek mluvení, ale asi to bude pozdrav. Prostě moje klasické "zduř", které ode mě už moc dobře znáte.

10. Ovládáš nějaký cizí jazyk? Jakým jazykem by ses chtěla dorozumět?
Anglicky si jsem dost jistá ve psané verzi, ale často přemýšlím, jestli dané slovíčko čtu nebo nečtu správně. Němčina, té věnuji hodně volného času, protože mě baví, ale zatím bych si maximálně tak něco objednala a "ladně" vybruslila z běžných hovorů. Samozřejmě slovní zásoby ve stylu "ostnatý drát v močovodu" a další věci o R+ (třeba #BückDich), tak to dávám i o půlnoci. V Turečtině jsem na tom podobně, tedy spíše by se dalo říct, že na naprosto stejné úrovni. Měla jsem období, kdy jsem se šprtala několik jazyků, pak mě to přestalo bavit, já odhodila učebnice a dodnes mi z toho zůstaly jen základy Polštiny. Ten zbytek, ten opravdu nestojí za řeč. Ale chtěla bych se dorozumnět plynule Německy i Turecky, na Angličtinu jsem už tak trochu "zanevřela", ne proto, že by mi nešla, ale já prostě k ní nemám vztah. Zase na druhou stranu mi je jasné, že je v dnešním světě naprostým základem, takže ve studiu dále pokračuji =)

11. Čteš komentáře na blogu?
Čtu všechny a snažím se i odpovídat, pokud tedy k tomu mám co říct.

12. Máš radši v létě dovolenou u moře nebo na horách?
Rozhodně na horách. Sice u moře jsou vysvlečení fešáci tmavší pleti, ale na druhou stranu na horách jsem léto trávila vícekrát.

13. Kolik písniček máš v mobilu či v počítači?
V mobilu něco kolem 400 songů, na disku něco k dvoutisícovce (archivuji vše, abych si mohla případně zavzpomínat...) a na kompu by se mohl počet pohybovat okolo 50.

14. Nejoblíbenější kapela a jak jsem se k nim dostala
Tak za poslední rok to jsou rozhodně Rammsteini. Dostala jsem se k nim díky tomu, že jsem hrála hru OSU, díky tomu jsem si poslechla Los a Du Hast, a protože se mi to líbilo, šla jsem na youtube hledat další "materiál".

15. První píseň, co jsem slyšela od své oblíbené skupiny
Tak to bylo Los a řekla jsem si: "Ooo, es gefält mir" a šla stahovat další.


16. Oblíbená píseň v jiné řeči, než je AJ
Protože má nejoblíbenější skupina je z Německa, není těžké takovou songu vybrat. Takže doporučuji třeba "klasiku" Bück dich od Rammsteinů.


A dneska se vás zeptám, jaký je váš oblíbený herec/herečka, protože to by mě opravdu celkem zajímalo =)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Viol Viol | Web | 23. července 2017 v 22:15 | Reagovat

Jsi... zajímavá :D

2 Wic Wic | E-mail | Web | 24. července 2017 v 19:05 | Reagovat

[1]: Jéé, moc děkuju :)

3 . . | Web | 24. července 2017 v 21:15 | Reagovat

Líbí se mi bod 8. Hh, zvrhlík.

4 Wic Wic | E-mail | Web | 25. července 2017 v 17:55 | Reagovat

[3]: Klasika ;) :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama