Extrémně originální obsah V.

14. srpna 2017 v 18:46 | Wic |  Deníček
Zduř,
vítám vás u jednoho z mnoha "předpublikovaných" článků, co jsem si přednastavila na toto období konce prázdnin, aby nevznikla delší neaktivita na blogu. Aktuálně nejsem v Čechách, takže to skoro ani jinak udělat nešlo (dobře, všechno jde, ale asi by se mi nechtělo z pláže postovat nějaké ty článečky), ale jsem stějně spíše pro to, aby články vycházely aktuálně. Tak a teď už k tomuto konkrétnímu článku, jako s každým dalším měsícem, ani srpen nebude výjimkou, jsem se rozhodla sepsat nějaké ty velmi originální odpovědi na ještě originálnější otázky z internetu. Samozřejmě nebude chybět ani můj vždy s nadsázkou braný humor, který berte opravdu jen s humorem =)

1. Poděl se o své tajemství - péče o vlasy?
Všechny věci na péči o vlasy používám od L'orealu. A to olej, šampón a masku. Jednou za týden si ještě na vlasy napatlám tělový krém (jakýkoliv, prostě ten, co mám zrovna rozdělaný) ihned po jejich umytí (ještě na mokré), vím, že to zní trochu nechutně, ale já mám celkem přesušené vlasy, a tak mi toto pomáhá. Zvláště teď v létě, když se mi hlava smaží věčně na sluníčku.

2. Jaké je tvoje největší dietové pravidlo?
Hlavně vědět, proč se do toho pouštíte, za čím jdete, co vás motivuje. Ale také nezapomenout na fakt, že k životu nějaké ty látky prostě potřebujete. Tím pádem se naučit počítat kaloricky vyvážený jídelníček.

3. Dietka - nějaké typy na cvičení?
Pro začátek bych zařadila do cvičení především sedy-lehy a plank na břicho, pak kliky, které také posílí několik částí těla naráz a klasické dřepy, co jsou skvělé na spodní polovinu těla. A pak teprve začít přidávat další cviky.
Ještě bych dodala kardio, ať už pás, kolo nebo klasický běh. A teď v létě je rozhodně super plavání (ne, že by nebylo dobré třeba i v zimě, ale když člověk u bazénu nemrzne, tak se nová rutina rozjíždí opravdu lépe).

4. Jak často myslíš na to, že tě někdo pomlouvá?
Víte, že já toto naprosto neřeším? Vím, že když to někdo takto řekne (natož, když to napíše), tak to skoro ve všech případech zní jenom jako kec. Ale já to opravdu myslím vážně, když něco udělám nebo se třeba nějak obleču, namaluju, tak prostě je to proto, že se mi to takto líbí, a tak si zatím budu prostě stát. A když se to ostatním nelíbí, tak prostě pořád je pro mě je pořád přednější to, co si myslím já. Jak jsem jednou řekla "pořád je lepší být ostatními nesnášená, než být všemi milována a sama sebe nesnášet".

5. Čí styl absolutně miluješ?
Nemám nějaký vzor, podle kterého bych se stylovala. Obecně se mi líbí to, co vám google obrázky vyhledají, když do vyhledávacího pole zadáte "tumblr grunge aesthetic posts ideas".

6. Práskni na sebe nějaké tajemství, které o tobě ostatní nevědí?
Když jsem sama doma a mám chuť jen tak relaxovat, tak vezmu mobil, zapnu nahrávání videa a natáčim se při své "samomluvě". Nejčastěji u toho mám puštěný počítač a něco ještě k tomu na něm dělám (třeba zmenšuju fotky, abych je nemusela v plném rozlišení nahrávat na web), takže se plně nesoustředím na to, co říkám. To by člověk nevěřil, kolik věcí se o sobě dozví (nejlepší je to, ještě když je třeba třetí hodina ranní, kdy jsem k tomu všemu navíc naprosto utahaná...). Pro pobavení vám sem zmíním jednu takovou "tradiční" hlášku, co jsem při nahrávání pronesla: "Já mám chlapy ráda skoro tak, jako oni mají rádi ženský" (to mi připomíná jednu hlášku mojí mamky, co řekla před tátovym zákazníkem, co se ptal, jak máme doma udělanou kuchyň: "No, my to máme, jak to máme".). Ale to by bylo na celý článek, no a ten se už mimochodem připravuje =)

7. Máš v pokojíku uklizeno?
Jak to vyjde. Když je čas a nálada, tak si ráda zauklízím, a pak mám "vygruntováno" lépe než moje máti v kuchyni, ale pak mám také období, kdy ráda žiju v něpořádku, uklízet se mi nechce, a tak prostě neuklízím. Já razím takové motto: "Když něco nechci dělat a není to důležité, tak to prostě nedělám".

8. Láska x Štěstí x Peníze ... co si vybereš?
Tak štěstí obsahuje tu první a třetí možnost v jednom. Tím pádem volím štěstí.

9. Máš přítele/přítelkyni
Ne, nikdy jsem neměla s nikým, jak se říká "vážný vztah". Jsem ráda "sama svým pánem", nejsem moc stálá a rychle začínám "panikařit", že mě něco svazuje. Takže sem tam nějaká ta letmá známost ano, ale vztah ne. I když ten přítel by byl více pravděpodobný, než přítelkyně.

10. Jaký máš telefon?
Od Microsoftu Lumii 640 XL. Velmi se mi líbí, jak je extrémně velký (prostě 5,8 palců), to je naprosto dokonalý na brouzdání po netu a na sledování videí. Prošla jsem si přes Iphone 5, LGčka, klasické Nokie... Dříve jsem měla pořád potřebu mobily měnit, ale dneska si raději zainvestuji do něčeho jiného, protože jsem spokojená.

11. Tvůj oblíbený měsíc v roce?
Mám ráda březen, protože mám svátek, což naše rodina slaví dohromady (svátek čtyř různých lidí dohromady - já, teta, sestřenka a děda, jo a nejmenujeme se stejně, jen prostě to máme v obdobném časovém úseku). Dále mám ráda červen, měsíc školních výletů. Červenec a srpen, prostě prázdniny, co dodat. Září, kdy mě ještě škola nenudí a je to skvělé "osvěžení" po měsících klidu. A nakonec prosinec, kdy jsou Vánoce (sice je zase až tolik neslavím, ale jsou vcelku fajn), není moc školy (a když je nějaká škola, tak se tam stejně nic neděje).

12. Tvé oblíbené roční období?
Léto, sice je venku šílené vedro (většinou), ale jsou prázdniny, lidé jsou méně vystresovaní a podmračení, než třeba v zimě. Je čas koupání, výjezdů všude možně ven... Na druhé místo bych dala podzim (ahh ty barvy a atmosféra), pak jaro (bláto sice moc nemusím, kytky také ne, ale po zimně to je příjemné probuzení), no a nakonec zima (nejsem moc na lyžování, sníh a chladné počasí).

13. Řekni, co se ti na sobě nelíbí.
Dříve jsem neměla ráda svůj nos, ale na plastiku bych nešla, takže jsem se s tím nějak sžila. Dále mi vadila kvalita mých vlasů, ale pak mi po nějakých osmi letech stěžování si došlo, že jsou jen zbytečně přesušené, jinak jsou ok, takže dneska už jsem spokojená. A nakonec mi vadilo, že jsem moc vyhublá, tak jsem začala více jíst a cvičit a se svou postavou jsem více než spokojená. Takže v dnešní době si maximálně řeknu, že jsem nevýrazná, když jsem po delší době celý den nenamalovaná, ale jinak žádnou chybu nevidím (ne, nejsem namyšlená, jen spokojená).

14. Nejhorší den v týdnu?
Většina lidí nesnáší pondělky, ale ty mně osobně ani tak nějak moc nevadí. Na začátku minulého školního roku mi moc "nejely" úterky, to hlavně kvůli rozvrhu (2x Angličtina... ahhh...), ale dneska popravdě ani nevím pořádně, který zvolit. Tak máme prázdniny, žé?! No tím pádem nejspíše víkendy, kdy jsou rodičáci doma, a tak nemám doma takový ten "klídek". Ale zase na druhou stranu, když o víkendech vypadnu ven, tak je to fajne. Takže prostě se nedá zvolit jeden den, je to prostě jen tak random podle toho, jak ten danej den vyjde.

15. Kolik ti bylo, když jsi dostala první počítač?
Bylo mi dvanáct, babička mi dala k Vánocům peníze na notebook, abych si už nemusela půjčovat ten "rodičovskej", i když oni mi ho dobrovolně půjčovali, jak jsem "potřebovala".

16. Které plemeno psů se ti líbí?
Chrti, nejvíce tedy Perský a Afgánský. Ale je to jen, že se mi "čistě" líbí a ne, že bych je chtěla. Nejsem moc ten člověk, co by se potřeboval obklopovat zvířaty. Čím jsem starší, tím si více uvědomuji, že jim nejsem ochotná objetovat čas.

17. Kolik hodin denně posloucháš hudbu?
Kdybych to měla zprůměrovat, tak bych řekla tak něco okolo tří čtyř hodin, ale pokud je zrovna den, kdy mám chuť na "celonoční posleh hudby", tak je to i něco přes deset hodin.

18. Co je klíčem ke šťastnému životu?
Rozhodně naučit se hledat štěstí ve všem, změnit svůj způsob vyjadřování a působení na svět. Dříve jsem si říkala "Musím se jít učit Turečtinu/Němčinu, musím jít kreslit, musím jít psát, musím jít cvičit", přestože mě tyto činnosti bavily. Tedy ze začátku, tento slovník je ovlivnil natolik, že jsem se do nich pak časem začala nutit tak, jako do úkolu z matiky. A stačilo jen slovíčko "musím" nahradit slovem "chci" a vše je zase skvělé a energie se mi vrátila. Také se naučit být vděčný. Jsem sice člověk, co hodně plánuje, což není podle mě naškodu, ale člověk by neměl stále myslet na to, co mu chybí. Ten cíl by měl být jen vytýčeným směrem cesty a ne něčim, co je jediná možnost ke štěstí.

19. Jaký předmět by jsi ve škole nejradši zavedla?
Byla bych ráda, kdyby bylo na výběr z více cizích jazyků. Já mám ve škole dva jazyky (Ájinu a Ňéminu), dále pak u nás je ve škole na výběr ze Špániny, Frániny a Ruštiny. Kdybych si mohla vybrat ještě třetí jazyk, tak bych brala tu Ruštinu, ale ten zbytek, že by mě lákal tak to ne (ok, učila jsem se jeden čas Francouzsky, ale to bylo prostě jen ze zvědavosti kvůli té jejich "zajímavé" výslovnosti). Třeba kdyby se u nás učila moje oblíbená Turečtina... Dobře, přestanu snít a vrátím se zpět k zadání otázky. Zavedla bych více tělocviku, protože to je můj hodně oblíbený předmět. A více bych ho zpřísnila. A dala bych povinné hodiny sebeobrany.

Tentokrát mi připadají dokonce dvě otázky zajímavé, a tak se vás zeptám: Čí styl absolutně milujete? A co je podle vás klíčem ke šťastnému životu?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 NaTyy NaTyy | Web | 14. srpna 2017 v 19:37 | Reagovat

Zajímavý článek, člověk se zase o tobě dozví něco nového :) S tím tělovým krémem na vlasy - nikdy jsem to neslyšela ale ani by mě to nenapadlo :D Vyzkouším :)..Podzim je skvělé roční období, přesně jak píšeš, tak ty barvy a celkově, ho miluju ♥ S tím pomlouváním máš pravdu, já také okolí neřeším, člověk by se zbláznil, jací jsou dnes lidi :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama