Extrémně originální obsah VI.

28. září 2017 v 22:30 | Wic |  Deníček
Zduř,
vítám vás u prvního vydání mých originálních odpovědí, co vychází v dalším školním roce. Dneska se vrhneme na více "vážné otázky na zamyšlení", takže doufám, že vás to bude bavit číst aspoň tak, jak mě to baví psát, což ale nepředpokládám, protože pro mě je odpovídání na otázky naprostá závislost. A tentokrát jsem i přimýchala nějaké ty "peprnější" otázky, ať nemáme jen věci ve stylu "jak ses těšila do školy".


1. Jak velký vlastenec jsi?
Sice vidím na své domovině nějaké ty zápory, ale na druhou stranu nemohu říct, že bych zde nežila ráda. A pokud jde o porovnávání dvou a více zemí, tak vždy budu stát v "řadách" České republiky. Ale spíše je to jen díky prostému faktu, že odsud pocházím, než že by to mělo hluboký smysl.

2. Jsi ráda venku?
Ty jo, kdybych si měla vybrat mezi "pobytem" venku a vevnitř, tak popravdě ani nevím. Pokud by neexistovala elektronika, tak bych byla nejradši furt jenom venku, ale přece jen ten monitor notebooku se na sluníčku leskne...

3. Co je ta nejdůležitější věc, kterou člověk musí vědět?
Rozhodně by každý měl vědět, kdo opravdu je. Teď to asi zní trochu zvláštně, jak je to napsané, ale hned vysvětlím, co tím přesně myslím. Když se člověk podřizuje pořád jen ostatním, nechce vystoupit z davu, jen slepě následuje své vzory a nic světu nepřináší, tak já si takových lidí nevážim (a oni si vlastně ani tito lidé sami sebe neváží). A pokud člověk ví kým je, co chce od sebe a světa, tak má vlastně všechno.

4. Co tě upoutá na opačném pohlaví na první pohled?
Já jako první koukám na obličej a na ruce. Prostě jestli má daný "objekt" hezký zajímavý výraz v obličeji, jaké má oči, pohled a moc se mi nelíbí chlapi s malým nosem. A pak koukám na to, jak mají naposilované ruce, protože fit svalnatá postava je podle mě základ.

5. Pokud by všechny profese byly odměňovány stejně, čím bys chtěla být?
Pokud bych byla chlap, tak bych dělala to, co je popsané v odpovědi na otázku číslo čtrnáct. Jinak bez změny pohlaví bych ráda zpívala, tančila... Prostě spíše něco kreativního, protože kdyby to mělo pevné vysoké platy, tak tyto profese prostě nemají pro zapáleného člověka žádné mínus.

6. Jsi ranní ptáče nebo sova?
Rozhodně sova. Ráda ponocuji a v noci mi to o hodně více myslí, prostě nápady padají jak z nebe, no a ráno jsem naopak taková "mrtvá".

7. Názor na kuřáky?
Ať si kouří kdo chce co chce, mně to naprosto vůbec nevadí. Děda, když mě jako malou holku vozil v kočárku, vykuřoval jedno cígo za druhym, pak jsem také holka od koní, kde kouří každý druhý... Mně to osobně i celkem voní, ale leze to do peněz a já si raději koupím drahou rtěnku, než abych utrácela za nějaké to "kouřeníčko". A cígo jsem měla jen párkrát v puse a to bylo jen v rámci nějakých "akciček", ne že bych to vyhledávala.

8. Jak si představuješ perfektní sobotní ráno?
To vám rovnou mohu popsat svou prázdninovou rutinu v "relaxačních dnech":
Budíček na nějakou desátou hodinu, pak se půlhoďky válet v posteli s knížkou v ruce, pak se jít nasnídat k nějakému videu (nejčastěji Getthelouk nebou koukám na parkour videa, vím, tak trochu protiklady), filmu (v poslední době jsem si strašně moc oblíbila Sametové vrahy, což je naprosto úžasný český film) nebo seriálu (tady vede Expozitura, kterou nic prostě nepřemůže). Pak se protáhnout, aby mi "nezakrnělo" tělo a pokračovat nějakou tou "prácičkou" na kompu. Takže psát články, hledat inspiraci, jít fotit nebo tak.

9. Pokud bys vyhrála v loterii, do bys udělala s výhrou?
Užila si pěkný víkend, protože já nejsem opravdu šetřivý a hospodařivý člověk, prostě bych rozjela nákupy, udělala nějakou tu párty, aby byly pěkné vzpomínky a peníze se užily. Samozřejmě by ale také záleželo na tom, kolik by těch peněz bylo.

10. Nechala by ses někam vytetovat jméno své lásky, kdyby to moc chtěl-a?
Ne, nikdy. Já si myslím, že tohle je hodně proměnlivé a pokud není člověk jako moje teta, která má v pořadí už čtvrtého Martina, tak je to ještě větší blbost, než klasická "tumblr tetování", co má už tisíc lidí před vámi.

11. Co ti udělá zaručeně radost?
Strašně ráda zkouším nové věci, třeba jsem měla "záchvěv", kdy jsem se učila hrát na kytaru, pak jsem se začala sama od sebe učit stojku, protože jsem jí nikdy neuměla a řekla jsem si, proč ne... Pak jsem také začala své posilování směřovat k parkouru, protože by mě strašně bavilo nějaké to "poskakování po všech místech ve městě", zkráceně tedy řečeno.
Takže mě vždy strašně moc potěší, když objevím nějakou novou činnost, co bych chtěla vyzkoušet.

12. Co by jsi řekla klukovi, který by ti dal ultimátum. Sex nebo rozchod?
Koukám, že jsem do dnešního "dílu" vybrala naprosto super otázky, na které mě baví odpovídat ještě více, než na ty "jiné". A to nemyslím ironicky.
Zaprvé, nemyslím si, že bych v nejbližší době měla přítele, takže rozchod by to nebyl, ale spíše jen "zrušení dohody o nějakém tom přátelství s výhodama", protože to je více pravděpodobné. Také se tak často nestává, že bych já odmítla možnost sexu, když to je zrovna člověk, se kterým mám právě tu "dohodu" (to jsem se asi ještě nezmiňovala o tom, že jsem ukončila jednu z těchto "dohod" kvůli tomu, že mi řekl, že mám počkat do sedmnácti, že dřív se mnou spát nebude, nutno podotknout, že v té době už jsem panna nebyla a ještě k tomu vyhulit si nechal a anál chtěl taky, pardon, jestli vás to nějak pohoršilo).
Ale prostě celkově, kdyby mi někdo dal ultimátum v čemkoliv, tak ho rovnou pošlu někam.

13. Na jakou otázku by jsi nechtěla odpovídat?
Já odpovím na naprosto cokoliv, protože odpovídat je pro mě jeden z nejlepších pocitů v životě. Ale pokud vás napadá nějaký dotaz, na který si myslíte, že bych nechtěla odpovědět, tak hezky do komentů a uvidíme =D

14. Chtěla by jsi být radši kluk nebo holka?
Já častokrát nechápu chování holek, i když jsem holka a nedokážu si tedy představit, že bych jako kluk byla s holkou. Ale na druhou stranu, kdybych byla mužského pohlaví, tak bych chtěla být buď nějaký arabský šejk nebo kdybych se mohla i vrátit v čase, tak bych prodávala bonny a koupila si nějaký pražský bordel, kterýmu bych šefovala. Takže asi lepší, že jsem holka.

15. Nejlepší párty hra?
Nikdy jsem, to je taková klasika a je to zábava, tedy do té doby, než začnete rozvíjet teorii o tom, jestli je nějaký rozdíl mezi tím, když zadanou větu zformulujete "nikdy se mi nelíbil Tomáš" a "nikdy jsem se nechtěla vyspat s Tomášem". Což je můj spolužák a bylo to mezi dalšími spolužáky a i on u toho byl, takže doufám, že hodně lidem vynechává paměť... Ale co, tak je to prostě fešák no =D
Pak mě baví "Kdo kde s kým", co hrajeme často i na rodinných oslavách a někdy vychází z toho věty, které trochu více hraničí s incestem.... No co, vždyť je největší sranda používat v těchto hrách jména přítomných osob, a tak se člověk nemůže divit, že se tam objeví něco, co by nikdy vyzkoušet nechtěl. Z poslední oslavy vám sem mohu dát jednu "perličku", co jsem se v této hře o sobě dozvěděla: "Rozbouřený selen (po delším luštění jsme zjistili, že to není "selen" nýbrž "jelen") s dnešní oslavenkyní Viky se ukrývali v sudu před dědou, protože má velmi pestré záliby."

16. Která část těla se ti líbí na klucích nejvíc?
Oči a hlavně tedy způsob pohledu, kterym se jimi dívají.

17. Kdybys mohla do konce života pít jeden nápoj, jíst jedno slané a jedno sladké jídlo, tak co by to bylo?
Nápoj by byla rozhodně obyč voda, no já vim, strašná nuda, ale tý se prostě "nepřepijete". Ale kdyby to neměla být voda, tak Tonic, ale myslím, že bych tohoto rozhodnutí bych nejspíše litovala po pár dnech takového života.
Ze slaného bych volila burger, protože naprosto miluju chickenburger a cheeseburger z Mekáče, a pak máminy domácí burgery, no to je prostě také moje závislost (i když se o první místo společně s burgerem pere ještě pizza, kebab...)
A ze sladkého bych jedla čokoládového tvaroháčka, protože to je ten nejlepší jogurt ever, a když ho mám velkou zásobu v lednici, tak ani čokoládu nepotřebuju.

18. Chtěla by si někdy vyzkoušet trojku?
S kámoškou jsme si říkaly, že si seženeme ještě nějakého "kámoše" a půjdeme do toho, ale já nakonec z toho couvla, protože když jsem si to pořádně promyslela, tak jsem si uvědomila, že bych to dělala jen protože to chce ona a že mě to ani neláká. Jako kdyby přišla nějaká ta situace, znáte to "kouzlo okamžiku", takže ne že bych říkala úplně ne, ale plánovaně bych do toho nešla.

19. Přitahuje tě stejně pohlaví?
Pár lidí z mého okolí by na tuto otázku za mě odpověděli, že ano. Ale prostě to, že ženskejm koukám na zadek neznamená, že by mě nějak přitahovaly. Jen se prostě podívám a jdu dál =) Neodsuzuji lidi, co by na tento dotaz odpověděli ano, mám mezi svými přáteli nějaké ty bi lidičky, ale mě tohle nikdy nějak nelákalo. A mám o hodně větší problém říct o ženský, že je hezká, než o chlapovi. Ale to je též díky tomu, že jako člověk posedlý kosmetikou vím, co všechno se dá zakrýt a jak dokonalou iluzi dokáží malovátka vytvořit.

A dneska se vás zeptám: Co vám udělá zaručeně radost?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama