Říjen s WNaty a Wic

31. října 2017 v 18:18 | Wic |  Deníček
Posílání nahých fotek
WNaty: Upřímně, na tuto problematiku sama nemám úplně ucelený názor.
Rozhodně není v pořádku posílat posílat nahé fotky někomu, u koho doufáme, že si ho tím získáme. Ani v krátkodobém, čerstvém vztahu není dle mého názoru v pořádku rozptylovat partnera pravidelným přísunem nahých fotek. Je nutné si uvědomit, že se pořád jedná o materiál, který může být použit proti vám. A dokud partnera opravdu neznáte a nemáte jistotu že je to rozumný člověk, co nemá zapotřebí vaše fotky dále šířit, odesílání takových fotografií bych se obloukem vyhnula.
Naopak když už spolu partneři nějaký čas jsou, znají se a mají k sobě vzájemnou důvěru, prošli si situacemi, ve kterých se si mohli vzájemně mstít, ale neudělali to, pak mi nepřijde špatné protějšek občas nějakou fotkou potěšit, zvlášť pokud se partneři nemají možnost vídat tak často jak by chtěli a schází si. I v tomto případě ale platí pravidlo všeho s mírou. Rozhodně není v pořádku partnera zahlcovat desítky fotografiemi týdně. Důležité je taky zvážit, zda není lepší, než si na burana vyfotit nahá prsa, vyfotit třeba jen podvazek nebo jen lem nějakého pěkného spodního prádla. Svůdné fotografie nemusí být zákonitě sprosté a kdybyste se náhodou v partnerovi spletli, budete vědět, že v případě rozšíření takových fotek se nebudete mít rozhodně za co stydět.
Wic: Už od nějakých mých dvanácti třinácti let, neboli od doby, kdy jsem si založila facebook, mi moje teta vštěpovala do hlavy "Když nahé fotky, tak jedině bez hlavy". Na to jí vždy moje máma oponovala, že já jsem přece slušná holka, takže bych nikomu nic neposílala, ale stejně by mi bylo lepší říct, ať nic neposílám. Na to jí ale teta s ironickým úsměvem řekla, že je to stejné, jakoby mi řekla, ať nejím když mám hlad. Já v tomto rozhodně souhlasím s tetou a zároveň i s Naty. Takže bez hlavy, protože pak ta "identifikace" není zase až tak snadná, no a stejně nefotit "nechuťárny" ve stylu "roztáhnout nohy a hotovo", protože to dokáže každej a nemá to "uměleckou hodnotu". A popravdě, fotku ve spodním prádle, tak to je jako plavky, takže to bych klidně nahrála na net veřejně. Čímž vyplývá napovrch můj poslední názor k tomuto tématu. Jednoduše, prostě posílat komukoliv cokoliv s domněním, že se to může objevit veřejně, a tak si promyslet, jestli se takovou fotkou opravdu chcete prezentovat.

Tip měsíce:
WNaty: Zkracující se dny a mrzuté počasí s sebou přinášejí první známky zimních melancholických nálad. Využijte posledního podzimního měsíce a ponořte se do toho, co milujete, ať v zimě víte, kam můžete před strastmi a žalostnými náladami utéct.
Wic: Když jsem probírala s pár svými kamarády, co se mnou sdílí nadšení pro ježdění, ať už na skatu nebo na longu, tak jich několik z nich už "zazimovali". To já si ještě užívám ty poslední dny, kdy se mohu prohánět po stezce nebo po místním parčíko-lesíku. Takže, pokud přes rok normálně jezdíte, tak bych se opravdu nebála trochy toho klouzavého listí... Má to opravdu zase naprosto jinou atmosféru.
Oblíbenost:
WNaty: Je to pár týdnů co jsem začala používat šampon pro objem vlasů s bambusem a mátou od značky Alverde. Nejen že je šampon přírodní a hezky voní, ale svou funkci plní na jedničku. Vlasy mám po něm pak doopravdy objemné, nadýchané a plné síly a navíc se mi tolik nemastí.
Wic: Oblíbila jsem si džus od firmy Jumex s příchutí jahody a banánu. Připomíná mi svou chutí takovou tu zmrzku od Hájka (klasika, banán a jahoda, míchaná), kterou si teď, když už není venku moc teplo, asi nedám. Na ní příjde řada až na jaře, ale do té doby mám aspoň "džusovou náhradu".
Neoblíbenost:
WNaty: Tentokrát mě opět zklamala linka na oči ve fixu od značky Catrice. Přesto že kreslí sytou černou barvou, rychle se vypíše a na víčku se s ní už po pár použitích těžko pracuje.
Wic: V levných knihách jsem si koupila malou konverzaci Arabštiny od vydavatelství Ro-To-M. Ano, stála jen 49 Kč, ale tak zmatenou věc jsem už dlouho neviděla. To se i více vyplatí si stáhnout příručku v pdfku zdarma z netu (ok, častokrát to není do Češtiny, ale zrovna mě nedělá problém se učit Arabsky z Ájiny, když jsem si celou tureckou gramatiku nastudovala stejným způsobem), nebo rovnou sáhnout po vydavatelství Lingea.
TO NEBO TO:
Kočka x pes:
WNaty: Za mě rozhodně pes. I když člověk ví, že je ten mazel vlastně blbeček, má jistotou, že láska k tomu zvířeti mu bude opětovaná. Ví, že bude mít vždy parťáka, který ho občas prostě bude štvát svým telecím chováním, ale který tu bude vždy pro něj.
Wic: To já jsem rozhodně pro kočku. Mám ráda jejich nezávislost, z povrchního hlediska se mi též více líbí. Ale popravdě bych ani jedno nechtěla mít, protože postupem věku zjišťuju, že na zvířata opravdu moc nejsem.
Kreslení x malování:
WNaty: Málokdo ví, kde je vlastně rozdíl, možná proto by se na začátek hodila poznámka pro nezasvěcené: Kreslí se linkami, nejčastěji tužkou, pastelkami, perečkem, propiskou, fixou - maluje se v plochách, vrstvách, štětcem.
Za mě rozhodně kreslení. V kresbě se dokážu daleko lépe vyjádřit, množstvím médií které můžu použít počínaje, stylem kterým mohu kreslit konče.
Wic: Jsem moc ráda, že to Naty objasnila ;)
Já jsem také určitě pro kreslení, protože nejsem zase až tak zručná třeba se štětcem, jak je u toho voda, tak je to též průšvih... Pro mě je nejlepší kreslit propiskou, fixou nebo tužkou, protože to není zase až tak "mazlavé" a můžu to vytáhnout a kreslit prakticky všude.
Sukně x kalhoty:
WNaty: Tady jsem byla opravdu na vážkách. Dva roky zpátky bych jednoznačně upřednostnila kalhoty, ale v poslední době jsem si nošení sukní (a šatů) opravdu oblíbila. Oba typy oblečení mají své klady i zápory, v každém se cítím jinak, ale díky širšímu výběru a praktičnosti volím kalhoty. Pokud budu volit podle pocitu v daném oblečení, vyhrála by sukně, ve které se cítím žensky.
Wic: Kalhoty, kraťasy, prostě všechno, v čem si mohu sednout bez toho, aniž bych si musela hlídat jak moc roztahuju nohy a jak moc neslušně sedím. A ano, jsem ten člověk, co velmi rád chodí v teplákách nebo legínách a džíny jsou otázkou speciální příležitosti.
Kreativno - neopětovaná láska
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama