Prosinec s WNaty a Wic

31. prosince 2017 v 14:47 | Wic |  Deníček
Zduř,
tak tu máme poslední měsíc roku 2017 a zároveň s tím přichází poslední díl našeho společného projektu s WNaty. Už tomu bude skoro rok, co takto společně píšeme, doufám, že vás tedy naše dílo baví číst stejně tak, jako nás baví ho psát. Tentokrát se podíváme na to, jak se stavíme k problému "Největší chyba mého života", kreativně se vyjádříme o krajině své duše, dále pak zde naleznete tipy od nás, oblíbenosti a neoblíbenosti... prostě jako vždy =)


Názorovka: Největší chyba mého života

WNaty: Složité téma, na které mám relativně jednoduchou odpověď. Co by, kdyby. Občas zasmutním nad tím, jak jsem v některých situacích reagovala, jak jsem se chovala, jaké chyby jsem udělala. Ale nelituji ničeho. Nebýt toho, co se stalo, nebyla by současná přítomnost, byla by jiná a nikdy by nebyla dokonalá. Život je na lítost krátký. Z minulosti se poučím, ale nezastavuji se nad ní.

Wic: Staví se k tomuto "problému" hodně obdobně. Z minulosti se snažím řešit především dobré zážitky, které mi dokáží vždy zlepšit náladu. Z chyb se poučím, a když ne, tak holt zopakuji a nic se také nestane. Jsme přece jenom lidi. Myslím, že v každé situaci se člověk zachová tak, jak mu přijde v daný čas nejvhodnější. To, že se tento postoj liší od toho, co máme aktuálně, tak to je prostě jen vývoj, ale neznamená to, že ten minulý byl obecně vzato špatný.


Oblíbenost

WNaty: Poslední dobou ujíždím na svíčkách. Provoní celý pokoj a vytvoří příjemnou světelnou atmosféru. Mojí favoritkou je teď tříbarevná vanilková svíčka od značky Aura. Je velká, pomalu ubývá, krásně voní a stála pár korun.

Wic: Konečně jsem našla oční linky v peru z drogérie, které se mnou dají celé dopoledne ve škole, následně odpoledne v práci, a když chci pak ještě někam vyrazit, tak pořád drží na víčku jako přibité. Takže rozhodně doporučuji Essence Super FineEyeliner pen. Jenom bych ráda zmínila, že nosím je jen na oční stíny, takže nevím, jak drží samostatně na oku, to jsem netestovala ;)


Neoblíbenost

WNaty: Nemile mě překvapila rtěnka Ultra Matte od Trend It Up v odstínu 475. Odstín je pěkný, výdrž obstojná, na nošení není vysloveně nepříjemná, ale při aplikaci vytváří žmolky!

Wic: Moc mi nevyhovuje sprej na vlasy LAB 35 Beach Mist, což je bezoplachový kondicioner ve spreji pro efekt plážových vln. Vlasy jsou hezké asi tak pět minut, a pak jsou zase, jako kdyby na ně nebylo použito vůbec nic.


Tip měsíce

WNaty: Nový rok je skvělou záminkou pro to, vstoupit do nadcházejících měsíců jako nový člověk. Chceš si už dlouho obarvit vlasy? Nechat se potetovat? Změnit svůj šatník? Hurá do toho! Závazně se objednej ke kadeřníkovi, do studia, domluv si s kamarádkou výlet po nákupácích. Povánoční akce a slevy ti navíc ušetří nějakou korunu a ty se konečně dokopeš k tomu, co už dlouho odkládáš.

Wic: Vždycky jsem "bojovala" s mazáním rukou, což je zrovna v zimních měsících dost podstatný kosmetický krok. Vadí mi, jak jsou ruce dlouho upatlané, nemůžete si do ruky ani vzít mobil, nebo třeba jít něco dělat na noťas. Tento problém mi ale vyřešil krém na ruce v pěnové verzi, který seženete třeba i od levné a dostupné Balei. Ihned se vsákne, funguje a skvěle se aplikuje.


To nebo to

Běžky x Sjezdovky

WNaty: Celkově zimním sportům neholduji. Na běžkách jsem stála jednou, nemůžu říct, že by mě to nebavilo, ale rozhodně mě to nenadchlo. Na lyže jsem dřív jezdívala s příbuznými a sjezdovky jsem si užívala. Bohužel, obvykle mě provázely zdravotní komplikace, kvůli kterým, dnes i zejména kvůli časovým důvodům, nelyžuji. Za mě tedy sjezdovky.

Wic: Na sjezdovkách jsem jezdila tak tři čtyři zimní sezóny a moc mě to nebavilo. Tedy, hlavně mě vadily ty davy lidí na kopci. Ale běžky, tak to je celé mé dětství. Pár let zpátky ještě bývával celkem kvalitní sníh, takže jsme s mámou obrážely vesnické louky, kde nepotkáte nikoho ani v létě, natož v zimně. Takže já volím rozhodně běžky.


Stříbro x Zlato

WNaty: Šperky příliš nenosím. Zlato se mi líbí moc, ale díky barevné neutralitě upřednostňuji stříbro.

Wic: Zlatou barvu mám ráda na oblečení, doplňkách, ale u šperků upřednostňuji stříbro nebo bílé zlato, protože šperky zase až tolik neobměňuji, takže se mi pak hodí ke všemu, což by se o "klasickém" zlatu nedalo říct.


Animák x Hraný film

WNaty: Za mě rozhodně hraný film, animáky mě nikdy příliš nebraly.

Wic: Animáků jsem se nakoukala jako malá dost, takže též rozhodně hrané filmy. Dodneška se ráda koukám z kreslených jen na klasiku Aladina od Disneyho, ale hraných filmů mám oblíbených několikrát více =)


Píseň měsíce
WNaty: Posledních pár týdnů jsem si zamilovala edit písničky Another Love od Toma Odella pod značkou TheSoundYouNeed. Líbí se mi text, uklidňující, téměř až melancholicky naladěný beat a celková atmosféra hudby.

Wic: Lana Del Rey je celkově jedna z mých nejoblíbenějších zpěvaček. Nějak jsem se prohrabávala svou starou sbírkou písní v počítači a našla tam National Anthem, což je píseň, která se mi tedy nejvíce líbí svým rytmem, já nejsem moc člověk, co by se "hrabal" v textech =)


Kreativno: Krajina mé duše

WNaty: Poslední dobou mám uvnitř sebe prázdný pocit. Spoustu věcí neřeším, jsou mi jedno, nezajímají mě, nemám motivaci.


Wic: Rozhodla jsem se na toto téma zveřejnit jednu fotografii, která ideálně symbolizuje mou duši. Směs všeho možného, co by se k sobě třeba ani nehodilo, ale vcelku to nepůsobí zase až tak špatně =) Barvičky znázorňují dobrou náladu a skvělé rozpoložení, ale na druhou stranu všechno pouliční působí tak tvrdě a odtažitě, cize pro "neznalé" okolí.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 German Music German Music | Web | 31. prosince 2017 v 14:58 | Reagovat

Přeji ti, aby byl nový rok 2018 plný úspěchů, zdraví, lásky, pohody a štěstí. :)

2 Mrtvá Duše Mrtvá Duše | Web | 1. ledna 2018 v 12:25 | Reagovat

hodně štěstí do nového roku

3 Evol Evol | 1. ledna 2018 v 13:37 | Reagovat

Jestliže nějaké jednání bylo chyba, tak v daný okamžik člověk nemohl jednat „nejvhodněji“. A právě vývoj ho dovede k uvědomění si a připuštění, že daný postoj „byl obecně vzato špatný“, a že jednal, jak neměl. V případě že si toto připustit odmítá, tím vývojem neprošel, z chyby se nepoučil, opakuje ji. Ale ono taky skutečně přiznat chybu, nedej bože vlastní hloupost, bez nějakého jejího obhajování a namlouvání si něčeho, nezvládne úplně každý. Tak mnoho štěstí a minimum chyb do roku 2018.

4 Wic Wic | E-mail | Web | 1. ledna 2018 v 16:39 | Reagovat

[1]: Díky, tobě taky :)

[2]: Díky, tobě taky

[3]: Děkuju, tobě též ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama