Wishlist na rok 2018

2. února 2018 v 18:20 | Wic |  Wic doporučuje
Zduř,
dneska jsem se rozhodla sepsat takový dosti "tradiční" článek. První měsíc nového roku již máme za sebou, takže je praví čas na to, promyslet si (nejen) větší nákupy. Co se tedy bude v letošním roce nacházet na mém seznamu, pokud nepočítám spotřební zboží ve stylu ponožek za dvacet devět korun z výprodeje? Jelikož převážně utrácím za oblečení a případně kosmetiku, tak se též vyhneme nákupům ve stylu "dvacet donutů z Billy, když před odpoledkou mě přepadne obrovský hlad".
Letos jsem si nějak nevyhlédla z kosmetiky naprosto nic. To, co používám, tak budu případně dokupovat dále, ze stálé kolekce nemám nic naplánovaného a do budoucích limitek nevidím jako Chuck Norris. Jen stále uvažuji o Naked Heat od Urban Decay, ale jelikož jsem si jí ještě neobjednala za tu dobu, co je u nás k dispozici (a to jsem jí očumovala už od začátku), tak si nemyslím, že by najednou nastal zlom. I když musím uznat, že jsou to přesně moje barvičky.


Tím pádem se rovnou můžeme vrhnout na oblečení

Džíska z Reserved
Co jsem to za milovníka módy a nákupčího roku, když ještě stále nemám ve skříni džínovou bundu. Ani bych na tomto faktu nehodlala nic měnit, kdyby mě naprosto neoslnila jedna od Reserved, která má na rukávech žluté pruhy... A když jde o žlutou nebo oranžovou, tak to já jsem hnedka první v řadě.


"Teplákové" džíny
Ještě zůstaneme na moment u obchodů, co se nemusí kupovat online, tam jsem našla přesně můj styl kalhot za super cenu. Miluju pohodlné věci, ale zase chápu, že není nejlepší si do školy vyrazit stejně "napohodku" jako odpoledne na longboard nebo na běhání. A přesně tento typ kalhot je skvělým kompromisem.


Tričko se slunečnicema
Když člověk projíždí instagram několikrát denně, nějakou tu stopu to na něm zanechat prostě musí. Já třeba vždycky nesnášela kytky a teď jako naprostý blázen hledám (tedy, spíše jsem už našla) tričko (nebo jiný kousek oblečení), který má na sobě potisk slunečnic. Jako je pravda, že teď na jaro se to bude skvěle hodit. A celkově to má naprosto úžasný minimalistický design a hodí se prakticky ke všemu.


Bomber na zimu
Dobře, to je tedy spíše až otázka podzimu, jestli mi ho do té doby nevyprodají. A ano, vím, že je pánský, ale já jsem asi v tomto trochu blázen. Ženský si kupují o číslo menší šaty, aby do nich zhubly a já si kupuji pánská trička velikosti M, abych do nich vycvičila ruce a ramena (aneb kulturista amatér =D).


Trochu větší repráček pro pěkné domácí "párty"
Tradiční klasické JBLko prostě nestačí, je třeba něco, co udělá úžasný efekt nejen pro uši, ale i pro oči. A do kvalitní hudby se vždy vyplácí investovat, zvláště, když to nestojí ani búra.

A co plánujete letos nakupovat vy?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama