Badoo je aktivita na léto - Aneb když se perlí

23. března 2018 v 23:35 | Wic |  Deníček
Zduř,
pojďme zase mrknout na nějaké ty hlášky... vždyť víte, jak já to moc miluju. Doufám, že se též bavíte mým životem, protože já jsem nadšená. Popravdě, nemám si na co stěžovat. Dneska to opět dost dobře rozjedeme, ať už to bude hláškou o nahých fotkách, zaostříme na seznamky, pak se přesuneme na podvádění a zakončíme to trochu ekonomickým humorem.

...přišel jsem pozdě, protože mi nešla rozepnout bunda
Velice originální omluva pro pozdní příchod od žáka třetího ročníku.

...když jí řekneš, aby neposílala nahé fotky, to je jako jí říct, aby nejedla, když má hlad
Výchova mé tety byla vždy ještě více nestandardní, než ta mojí mamušky.

...badoo je aktivita na léto
A proto si ho kámoška zakládá jen na prázky. Ptáte se proč je to jen na léto? Jednoduché, na Petříně si v zimě nezap*cáte. Možná si teď říkáte "Ha ha, kamarádka, mluvíš o sobě Wic". Ne, nemluvím. Já ho mám totiž celoročně a na Petřín chodim venčit jen psa, též celoročně.

...jo, ne, já vždycky říkám chyba
Takže si při ekonomice říkám prostě co chci, protože nikdy to nebude stoprocentně správně, jak už je vidět z výroku paní profesorky.


...to pásmo Gazy bylo blbí už za Faraona
Takže dle teorií mé mamušky se může válčit vlastně všude. I ve Francii měli své Ludvíky a my se tady pozabíjeli určitě ještě v dob Praotce...

...svršek dolů
Češtinářka to používá, když nám chce naznačit, že si nemáme mikinu nebo svetr pokládat na stůl, "něco jako kámoš" mojí kamarádky jí toto zase píše pravidelně na facebook.

...sraz před ČNB s Rusnokem
Sice mi ekonomika naprosto nejde a nechápu to (čísla, to je můj velký problém), ale venčit před Českou národní banku a doufat, že tam potkáme guvernéra Rusnoka, tak to je pravidelný program mě a mé kamarádky. Prosím vás všechny, kdo máte badoo, tinder nebo něco podobného, dávejte si s lidma sraz před ČNB. Je to p*del, často to neznaj ani Češi, natož vysvětlujte to cizincům, co jsou tady jenom na víkend.

...on by jí nikdy nepodved
Aneb když se "zdržíte" se svým spolužákem na školním výletě, pak jdete za kámoškou do chatky, vzbudíte jí a řeknete jí, co přesně se stalo. Jakmile z vás vypadne poslední slovo, vejde do pokoje jedna spolužačka a řekne: "No, on má sice xx teď nějaké ty problémy ve vztahu, ale on jí stejně miluje a nikdy by jí nepodved." To načasování, tak to bylo něco jako z funny seriálu.


...vezmu pramen, takhle ho vojedu, a pak vezmu další
A takto moje máti popisuje způsob nanášení odbarvovače na vlasy.

....přijde sem nějakej majstr přes kotrmelce a celý mi to tu zku*ví
Byly prostě projektové dny, které vedli tělocvikáři, no a ti nejsou zase až tak zběhlí v používání moderní technologie, jako je třeba projektor. Pak tam příjde po týdnu učitel na psychologii a chudák se celý divý, že to má úplně "porochaný".

...škrábání považuju za předehru k sexu
Naše třída je velice proslulá tím, že ve volných chvílích se při hodině různě ošaháváme, provádíme masáže zad, nohou... no prostě všechno "chmatací", na co si jenom vzpomenete. Učitel na psychologii má k tomu ale méně odvázaný postoj než my.

...Klínský má jiné OBRÁZKY, tady jsou jiné OBRÁZKY, tak jsem se rozhodla OBRÁZKY ignorovat
Klínský je bůh, ne jenom protože napsal učebnici ekonomiky (kterou mimochodem používám jen na odkapání mokrých bot v zimě ve skřínce), ale prostě kolem něj se točí hromada "ekonomických" výroků naší profesorky. Ať už "Klínský je maturita", "Klínský prochází vývojem", "Klínský je nadřazenější", "Klínský mě zase až tak nevyhovuje, já mám radši Štohla"... ale prostě Klínský je svatý, a když má někdo jiné obrázky v učebnici než on, tak raději nepoužijeme jako podklad pro učení ani jeden z nich.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama