Čistil si zuby párátkem, reklamace žaluzií a další perličky

10. dubna 2018 v 19:14 | Wic |  Deníček
...jsou to všechno 5*, protože za 25 000 nebudu žrát chleba s máslem
Teta má dosti vytříbené požadavky na hotel na vysněnou dovolenou.

...čistil jsem si zuby, párátkem
Taťkův výrok na máminu otázku jednou v noci na výletě, jestli chce pomoc najít v tašce kartáček na zuby.

...po rozchodu mi nejvíce vadí, že ty žaluzie, co jsem koupila jen kvůli němu, už nejdou vyreklamovat
A takto se z rozchodu dostává má teta... myslím, že ztráta samotného člověka jí zase až tak nedostala. Aspoň nejsem se svým zpíváním turecké hymny jediná...

...nejvíce mě naštvalo, že si nevzaly reflexní pásky
Aneb mojí mamce je jedno, že se támhle někde s kámoškou v noci poflakujeme, jen se musíme "označit", abychom byly dobře na silnici vidět

...ve škole se nic neděje, při Společenských vědách jen bereme drogy
Taková tradičnější slovní hříčka. Probírat látku a brát něco je pořád ještě rozdíl


...nejsem plešatý, já mám dost vlasů jen na menší hlavu
Výrok kolegy od mámy z práce. Takže chlapi, žádné stresy kvůli řídnutí vlasů!

...jsem jako Mistr Jan Hus
Můj spolužák doporučuje tento skvělý výrok použít, pokud při hodině účetnictví zaúčtujete ZVL trochu jinak, než si profesor myslí. Jelikož tento revoluční výrok vám obhájí jakoukoliv chybu, která pak vlastně není chybou.

...ona je hluchá - můžou si ťukat Morseovku
S mamkou máme občas velký problém i s rozlišením velice známých postižení...

...Matyáši, ty jsi takový velký, černý... kůň
Popravdě, čekala jsem, co nakonec z pana profesora vypadne. Jen chtěl prostě originálním způsobem pochválit spolužáka, že napsal test nejlépe ze třídy (a jak profesor rád říká: "Doběhl rychle do cíle, tu předkontaci tam mastil..." no prostě, ještě k tomu odevzdal test rychleji, než všichni ostatní)

...pořádně si namasti ten chleba
A teď si představte, že toto řekne matuš mojí kamarádky před dvouma, sice dospělejma, ale stále s pubertálníma myšlenkama... no, prostě přede mnou a mou kamarádkou, abychom to zkrátili =) Ona to nemyslela nijak špatně, jen chtěla, abych si dopřála pořádnou vrstvu másla na chlebu, jen já z toho udělala nesmrtelnou hlášku.

...tady to smrdí a on je prej Ital, takže to bude určitě on
Aneb když si o půlnoci dáte sraz s random Italem před Palládiem (dobře, já teda původně chtěla klasika před ČNB, ale on nevěděl, co to je...) a s kámoškou se dohadujete, jestli jediný tmavší typ opírající se o zavřené dveře Palládka, je opravdu on. Znáte mě, já ráda škatulkuju si podle národů, takže když jsem ucítila šíleně silný závan nějaké sladší ale pánské vůně, bylo mi jasný, že jsem tady správně.

...můžeš popojít těch pár kroků
A zde pokračuje příhoda s naším nebohým navoněným Italem. Aneb když si nejste jistí, jestli typ na srazu je opravdu ten váš, tak mu na whatsapp napište, jestli může popojít těch pár kroků. Chudákovi se toto asi ještě nikdy nestalo, protože ihned po pozdravu se omlouval, že tam jen tak stál.

...myl jsem se pět dnů zpátky, ještě v Chile
Nepřeju vám, když potkáte týpka, který smrdí tak děsně, až se ho musíte zeptat, kdy se naposledy myl. Zvláště když na něj narazíte v hodně velké blízkosti (takže ne nějaký random Karlík támhle od popelnic). Já to řikám pořád, oni ti všichni španělsky mluvící lidé mi prostě nevoněj. Tuto teorii jsem jednou rozvíjela před mamkou a ta mi položila otázku: "A to jako i ten Ricky Martin smrdí?" Ano, takovéto témata mohou napadnout jen nás...

...mě nezajímá, jestli bude válka, ale jestli s náma pojedeš na chatu
A asi takto vypadají naše "celorodinné" hádky, nebo-li tedy spíše rady porady. Táta chce řešit politiku, no a to mámu vůbec nezajímá. Ta je přes ty domácí problémy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama